Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Bird zdraví >> 

Jak zabránit Sinus infekce u papoušků

Parakeets dělat pěkné mazlíčky pro milovníky ptactva . Je-li řádně postaráno , že jsou relativně zdravé a rychle rostou používané k novým majitelům . Parakeets jako domácí zvířata jsou společenští ptáci , a to i v případě, že jsou uloženy v párech nebo malých hejnech . Mají rádi pozornost a zacházení od svých vlastníků . Tam jsou některé andulka nemoci dát pozor , jako jsou infekce dýchacích cest a dutin . Tyto nemoci andulka stal se známý pro majitele , když jejich pet papoušci zobrazení příznaky jako rozcuchané peří , často odpočívá s jejich hlavou zastrčenou pod svá křídla , nebo výtok z jejich nozder a tlamy . Věci, které budete potřebovat klipart andulka jídlo
Čistá voda
Clean klec
čerstvého ovoce a zeleniny
Čisté andulka hračky
Veterinář
Zobrazit další instrukce
< br > 1

Vezměte si vašeho domácího mazlíčka papoušky na veterinárního lékaře , který se specializuje na ptáky na roční check-up nebo kdykoliv zjistíte, že vaše mazlíčky chovat divně . Aby se zabránilo infekci dutin , budete chtít , aby vaše andulky jsou zdravé a pod dohledem vyškoleného profesionála . Můžete také chytit malé andulka nemoci dříve, než se stanou větší problémy, pokud budete dávat pozor na chování vašeho andulka je .
2

Dejte svým papoušků správné jídlo pro zajištění správné výživy . Parakeets jako domácí zvířata potřebují dobré semeno směs , která existuje několik typů dostupných na pet obchody s potravinami , v závislosti na síle zobáku vaše andulka je . Aby se zabránilo infekci dutin , můžete doplnit vaše andulka je zdravou stravu s čerstvým ovocem a zeleninou , jako je mrkev , hrášek , listové zeleniny a jablek .
3

vyčistit vaše andulka v kleci každý den . Je důležité, aby vaše andulky žijí v čistém a bezpečném prostředí , aby se zabránilo onemocnění andulka . Každý den umýt vodou a potravinami nádobí a vyjměte ovoce a zeleniny, po několika hodinách . Většina lidí by jíst ovoce a zeleninu, řezané a vlevo přes noc , a tak parakeets by taky ne .
4

Ověřte, že vaše zvířátko andulky mít dostatek čistých hračky na hraní . Parakeets jako domácí zvířata potřebují hodně lásky a pozornosti od jejich vlastníků , ale nemůžete být s nimi po celou dobu . Potřebují hodně hraček , stejně jako kdyby jste měli psa jako domácího mazlíčka , na hraní. Vzhledem k tomu, tyto hračky jsou uchovávány v jejich kleci , musíte se ujistit, vyčistit tyto hračky tak, jak byste vyčistit potravin a vody, nádobí pet andulka je .
5

Vložte vaše andulka v kleci od průvan oblastí, ve vašem domě aby se zabránilo andulka nemoci . Opět platí, že myslet na vašeho domácího mazlíčka andulka jako bystečlen vaší rodiny . Chcete-li , aby se zabránilo sinus infekce u papoušků , pak budete chtít najít pěkný , klima - řízené místo pro svůj domov , nebo klec , stejně jako byste pro lidskou člena vaší rodiny posteli .


Copyright © www.421948.com