Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Ptačí doplňky >> 

Vlastní ara Cage Nápady

papoušek jevelký pták , který potřebuje dobré velikosti - stanoviště , aby ji udrželi šťastná a zdravá . Při věnovat tolik prostoru v domě na kleci jako jeden potřebné pro ary , můževlastní klec pomůže udržet v místnosti je to od stávatpták pokoj , a místo toho, aby se klec - a jeho bydliště -fokální bod pro domácí . Reimagining Nábytek

Od ara potřebují velký prostor -klec , která je nejméně 3 stop vysoký , 4 - stop široký a 5 stop hluboko - zvážit budování klec tím, že začíná kus nábytku . Navštívit některé místní prodejny nábytku a dalších míst , které prodávají venkovní nábytek pro některé nápady . Pokud tam není nic o vhodné velikosti , jako je skříň , která upoutá vaše oči , zvážit vybudování rámce pro klece , aby to vypadalo jako kus starožitného nábytku . Police ve spodní části umožní snadno se čistí , zatímco bary mohou být instalovány v rámci otevřených oblastech k zajištění ptáka . Další možností je navštívit do zverimexu a vyložit domácí klec podobný k jejich velké voliéry .
Trvalých krytů,

papoušek může žít až 100 let , ale v zajetí se očekáváživotnost kdekoli 50-65 roky . Vzhledem k tomu, že pták bude pravděpodobně přežije některé členy rodiny ,trvalá struktura v domě lze snadno odůvodnit . Rohová klec může být postaven v rohu místnosti , se třemi nebo čtyřmi stranami , abypták vidět , jak hodně z jeho okolí , jak je to možné . Uzavřené a vytápěné veranda je takémožnost , protože to umožnípták sledovat nejen rodinu , ale to, co se děje venku .

Protože se jedná o trvalou strukturu , ujistěte se, že se všechno v úvahu předtím, než zahájení výstavby . Ara jsou inteligentní a společenský , takže ujistěte se, že bude mít trvalý kontakt s rodinou . Ujistěte se , že jsou v místě, kde jejich hlučnost nebude na obtíž, aby lidé se snaží pracovat , spát , nebo k sousedům .
Digestoře

Zda je klec je postaven ze dřeva nebo kovu , patří zapuštěný kryt v horní části klece pro jakékoliv svítidel nebo ventilátory , které mohou být žádoucí. Boky a přední kapoty mohou být pevné , skrývá veškeré elektroinstalace a elektroniky , které mohou být nezbytné ke spuštění zařízení sloužící k regulaci teploty nebo osvětlení klece během nudných zimních měsících . Ujistěte se, že instalace papoušek odolné obložení mezi ptákem a obsah kapuce s cílem zajistitpták nepoškodí klec nebo být zraněn elektrickým zařízením .
Skříně
< br >

Stavební zásuvky nebo skříňky na dně klece může být užitečné a pomáhají udržovat veškeré vybavení a příslušenství potřebné vpohodlné a out -of -sight místo .

Vzhledem k tomu,kabinet se chystá být použity výhradně pro ary , přizpůsobit skříní a zásuvek na to, co je potřeba , aby ptáka šťastná a zdravá . Vytvořte si místo, aby další hračky , žvýkat hole a bidélka , protože macaws jsou známé pro žvýkání , co se jim může dostat do zobáku . Místo pro některé vzduchotěsných nádobách používaných pro uchovávání potravin a dárky bude hodit pro doplnění stavu klec , stejně jako to, že tam je vždypotěšení na ruce pro odměňování dobrého chování .

Copyright © www.421948.com