Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> krmení ptáků >> 

Pokyny pro ruční krmení Můj nový deštník kakadu

Chov dítě deštník kakadu je náročné , ale velmi obohacující . Deštník kakadu jsou jedním z nejvíce hravé papoušků kakadu v rodině , jsou velmi sociální a přizpůsobit i v případě, že domácí prostředí zůstává konzistentní . Rozhodnete-li se dozadu dítě pták , tam jsou některé důležité věci, aby zvážila . Krmení ruka je časově náročné a vyžaduje více krmení po celý den . Musíte uspořádat svůj rozvrh , aby splňovaly potřeby vašeho ptáka . Druh kakadu jezvláště obtížné, typ papouška pro začátečníky . Zkušený majitel papoušek jenutností pro chov dítě kakadu . Věci, které budete potřebovat klipart Obchodní pták vzorec , jako Nutri - Start nebo Harrison je pro kakadu
Bowl
Balená voda
Ručník
Bene - Bac pro ptáky
stříkačka bez jehly < br > Solid pták jídlo
Zobrazit další instrukce
ruční krmení dovolená 1

Kupte si kvalitní komerční vzorec, který je speciálně navržen pro dětské kakadu . Pokudmládě právě narodil , krmit ji zředěný verzi pro prvních tří dnů , které se skládá z 35 cc balené vody na 1 polévková lžíce . vzorce . Je-likočka je poslední tři dny staré , použijte směry vzorec pro její věk .
2

Vložte zředěný vzorec do mísy a naplňte injekční stříkačku ( bez jehly ) se vzorcem . Použijte injekční stříkačku do ruky krmit deštník kakadu . Nastavte dítě pták na stabilní pohodlné místo , jako je stůl s ručníkem a stanovených ptáka na teplo .
3

Uchopte deštník kakadu jemně po stranách , které pomohou udržet ptáka stabilní . Jak jste stříkačka se vloží do úst , jemně zatlačte vzorec z injekční stříkačkytrochu v čase a zároveň umožňuje , aby dítě sát vzorec z injekční stříkačky . Podle Dr. dubna Romangnano , odborník na chovných ptáků , na druhý dendítě by také měli dostat na první krmení 0,1 ccm ptačí Bene - Bac . Jedná se o opevněný vitamin , a je k dispozici na přepážce . Můžete přidat Bene - Bac vzorce , a krmit ho pomocí injekční stříkačky .
4

Feed zředěný dítě vzorec deštník kakadu za první tři dny života . Start se každé dvě hodiny pro první a druhý den . Na třetí denrozvrh krmení je každé tři hodiny . Během noci nekrmte . Plodina by měla být prázdná a musí být umožněno , aby vyschnout . Dr. Romangnano uvádí, žeúroda by měla být zcela prázdná ráno . Dobrým způsobem, jak toho dosáhnout, je krmit svítání do západu slunce .
5

krmit neředěný vzorec směs začíná čtvrtý den . Postupujte podle pokynů pro váš vzorce značku . Typicky,deštník kakadu ( v závislosti na jeho věku) vyžaduje počáteční plán třikrát denně , pak dvakrátdenně , až jednou za den a nakonec do odstavu . Postupujte podle pokynů stříkačku krmení v kroku 3 na těchto krmení .
6

odstavit mládě ze vzorce , jakmile se stane věku . Obvykle se to stane jednoudeštník kakadu je 105 dní. Obecně platí, žeptačí certifikovaný veterinární lékař by měl provést rutinní vyšetření na dítě , než se rozhodnete odstavit ho vzorce . Můžete provést odstavení postupným snižováním na množství vzorce můžete dát na deštník kakadu , a nahradí chybějící vzorec s pevným jídlem , jako ptáků pelet .
Představujeme pevných potravin
7

Zavést nový ptačí krmení denně kromě vzorci . Bohužel pro nás , všichni papoušci vyžadují , že budete jíst pták jídlo před sebou , abypřechod usnadnit . Oni obecně nebude mít nové potraviny , aniž by nejprve viděl jejich majitel jíst . Předstírat nebude fungovat . Papoušci , a zejména deštník kakadu , jsou příliš inteligentní na to . Ty vlastně třeba konzumovat novou potravu před nimi , a spolknout . Parrot jídlo není škodlivá pro lidi , ale to může ochutnat nepříjemné . Musíte předstírat, že si jí to .
8

Začněte nově odstavené pták na granulované stravy , které přidáte do ptačí klece . Všechny ptačí klece mají dvě krmení poháry , které se vážou na mříže . Vyplňte jeden šálek denně čerstvou studenou vodou , adruhý se pelety stravy . Můžete také přidat semena jako mandle , para ořechy , arašídy , vlašské ořechy, slunečnice ( šetrně ) , dýně a Macadamia na pelety stravy . Nechte semena ve skořápce . Deštník kakadu chtěli , aby jim otevřít sami , a slouží jako přírodní zobák souboru .
9

Zavést z čerstvých organických pesticidů bez greeny , jako je špenát a další druhy salátu denně. Rozsekat mrkev , brokolice, květák , squash nebo sladké papriky , a vložte je do pták hračka, nebo jim nabídnout na určeném talíři . Začněte tím, že nabízí tyto položky ručně , a pak přidat je do klece a dát jim na určeném ptačí desky v horní části klece .
10

Feed každodenní snídaně před vydánímpták svůj denní pták jídlo . Nechte si jídlo v kleci po dobu 30 minut , vyjměte ji , a pak ji nahradit ptačí potravy . Snídaně potraviny mohou obsahovat míchaná vejce s skořápky rozpadl se do něj , celozrnný obyčejný toast , a cubed kus ostrý cheddar sýr , celozrnný makarony , ryb nebo nějakého ptáka bezpečné potraviny .


Copyright © www.421948.com