Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> krmení ptáků >> 

Jak krmit úplně dospělý kachny

Kachny , zda jsou získané jako hospodářská zvířata nebo domácí zvířata , jsou skvělé zvířata udržet v tuzemsku . Nicméně , kachny mají speciální požadavky na výživu . Pokud nechcete krmit kachny správné jídlo , nebudou růst správně . Špatná kachna výživa může také vést k onemocnění , a dokonce i smrt ve vašem hejno ptáků . Takéšpatné jídlo může způsobit, kachny , aby se více odpadu , aby vaše čisté zvýšit úsilí obtížnější. Než začnete házet nějaké ptačího zobu na vaše kachny , tady je to, co potřebujete vědět o krmení plně pěstované kachny . Věci, které budete potřebovat
Duck krmné pelety
Čerstvé zeleninové ozdoby
Cracked kukuřice
Worms
Nakrájenou vařených vajec
podavač Bin
lepicí páskou
Show další pokyny
Jak krmit úplně dospělý Ducks fna prodej 1

Začněte tím, že připravuje podavač bin . Vyčistěte a vysušte povrch podavače . Použijte lepicí páskou na pokrytí žádné ostré hrany , a pak ji pověsit na bezpečném místě v prostoru Ducks .
2

Vyberte komerční pelety jídlo, které má správné množství bílkovin . Ducks , kteří se kterým se vejce je třeba 16. až 18. procent bílkovin v jejich jídle . Non - kterým dospělí potřebují 14 až 16 procent bílkovin v jejich jídle .
3

Uvědomte si, že příliš mnoho bílkovin může způsobit stav známý jako anděl křídla , což způsobuje , že letky držet nahoru . Ne krmení kachny dostatek bílkovin může způsobit jim vážné problémy s výživou a budou v rozporu s řádným kladení vajíček .
4

Poskytněte svým kachny s čerstvou zeleninou , jako jsou rostlinné ozdoby . Pokud jsou kachny stále venku , může kachny jíst plevel a trávu ve vaší zahradě . Kdykoli budete krmit své kachny , ujistěte se, že zelenina a zelené nějakého druhu jsou součástí jídla .
5

Doplněk stravy vašich kachen s nasekanými do vařených vajec , červů a popraskané kukuřice . Vyhněte se použití celou kukuřici , jak to může být těžko stravitelné . Feed kachny spoustu popraskané kukuřice v zimě obzvláště . Cracked kukuřice má polovinu proteinu , že kachny provede .
6

Zajistěte vody, kdykoli je budete krmit plně pěstované kachny . Kachny bude používat vodu , aby jim pomohla polykat jídlo a čištění zobáky . Pokud nechcete poskytnout vodu , by si ptáci zadusit.
7

Uchovávejte potraviny čerstvé . Pokud potřebujete změnit jídlo do podavače , protože kachny nejsou to jíst dost rychle , tak učinit , protože kachna jídlo může snadno růst bakterie a další mikroorganismy, které mohou poškodit vaše zvířátko kachny .
< br >

Copyright © www.421948.com