Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Se vztahuje na ptactvo >> 

Ptačí migrace Cesty do USA

Ptáci pravidelně podílet se na migračních vzorů každý rok . Ptáci se četné migrační trasy , aby se na sever a na jih v různých částech roku . Faktory, jako ujeté vzdálenosti , rychlosti letu a geografické umístění všech hrají roli v migraci ptáků stezek po celé Americe . Čtyři " dráhou letu " definovat hlavní migrační cesty nalezeny po celých Spojených státech . Trasách definovat hlavní oblasti, ve kterých se vyskytují četné migrační cesty . Mississippi Flyway

Mississippi Flyway prochází oblastí jižního Ontaria do západní Lake Erie , kde následuje blíže k řece Mississippi v jihozápadním způsobem . To je známé jako nejdelší migrační trasy v západní polokouli a vztahuje se na Spojené státy ze Severní Dakoty do Michiganu a na jih přes Louisiana . Geografická oblast , ve které tato Flyway leží má nízký objem hor a sjezdovek pro více než 3000 kilometrů. To má spoustu vody a nízké nadmořské výšce , catering na tažných ptáků .
Atlantic Flyway

Flyway Atlantic se nachází především na severozápadě Spojených států . Rozkládá se na sever přes Atlantský oceán prostřednictvím Grónska do polárním kruhem . Tato trasa je zásadní význam pro vodní ptactvo a jiných ptáků , které stanovišť ve vodních tocích v této oblasti . V útočení pohybu napříč východní části země , ptáci létají na jih a nakonec , aby jejich cestu na západ k ukončení podzimní migraci v Jižní Americe .
Pacific Flyway
< br >

Pacific Flyway čerpá druhy, jako racci , kachny a vodních ptáků na oblasti uvnitř pobřeží Arktidy . Trasa začíná v polárním kruhem o Queen Elizabeth ostrovů a pohybuje se na západ po pobřeží Aljašky . To pak pokračuje k hlavě na jihovýchod pohybu po celém pobřeží Kanady následovat východní straně Skalistých hor na jih , případně prochází západním Mexiku a končí v Jižní Americe . Pacific Flyway je považován za jeden z nejvíce definovaných arktických migračních tras v severní Americe .
Střední Flyway

Centrální Flyway pokrývá drtivou většinu centrální části Spojené státy , od severu k jihu , od západu hranice Montany na východních hranicích Oklahomě a Texasu . Tento Flyway tendenci se spojit s Mississippi flywayblíže se dostane do jižní části země . Vodní ptactvo v blízkosti Velkého solného jezera v Utahu se tato migrační cestu , která vede na jih na zimu a zpět na sever do teplejších měsících .

Copyright © www.421948.com