Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> ptactvo >> Se vztahuje na ptactvo >> 

Jak zkrotit agresivní Duck

Kachny můžete dělat úžasné mazlíčky , protože jejich vysoce sociální povahy a schopnost se spojit s lidmi . S tímto sociálního charakteru , nicméně , často přichází agrese . Kachny se může naučit agresivně reagovat na jiná zvířata nebo člověka , aagresivní kachna může způsobit značné škody . Většina agresivní kachny , však může být socializované být přátelský . Agrese je obvyklevýsledkem strachu , a proto je důležité přistupovat k vaší kachnu klidně a nikdy trestat své kachnu na kousání . Věci, které budete potřebovat
Duck pamlsky
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Vezměte si kachnu na ptačí veterináře . Potenciální zdravotní problémy je třeba vyloučit dříve, než začnete pokoušet se zkrotit svou kachnu . Kachny se mohou stát agresivní během období rozmnožování , nebo v případě, že jsou v bolestech , a to jsou problémy, které jenveterinář může vyřešit .
2

Posaďte se v blízkosti vašeho kachny , aniž by blíží , nebo do očí . Agresivní kachny mají obvykle zvláštní odstup od lidí , které potřebují udržet , aby se cítili pohodlně . Když sečlověk dostane blíž , než je tato vzdálenost , koušou . Sedněte si kousek této vzdálenosti . Vyberte si na trávu a nečistoty na zemi . To napodobuje kachna vlastní chování a může pomoci uklidnit svou kachnu .
3

Place kachní pochoutky v kruhu kolem oblasti, kde sedíte . Ujistěte se, že se vaše kachny nemusí dostat příliš blízko k vám , aby se na dárky . To pomáhá vaše kachny začnou vás spojit s jídlem . Opakujte tento rutina každý den , postupně umístí pochoutky blíže k sobě tak,kachna se dostat blíže k vám jíst .
4

Nakrmte svůj kachnu rukou . Vyhněte se jakékoliv náhlé pohyby , a mluvit klidně a sladce se na vaše kachny . Nesnažte se zvednout vaše kachny nahoru . To může způsobit, kachny , aby se stal ještě více strach a agresivnější než dříve .
5

Položte pamlsek do klína poté, co se vaše kachny se vám dovolil krmit ručně za několik dní . Váš kachna nemusí být ochotni vlézt do klína na první pohled , ale držet se snaží každý den, dokud se to dělá . Pokud váš kachna je velmi odolný vůči lezení do klína , umístěte stopu zachází vedoucích do vašeho klína . To může pomoci zmírnit vaše kachnu do dostat do klína . Nepoužívejte pohladit kachnu , když se dostane do klína , dokud se vaše kachny se přitom na několik týdnů .

Copyright © www.421948.com