Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> gekoni >> 

Jak poznat Gecko Ještěrka odrůd a typů

Gekoni jsou ještěrky z čeledi Gekkonidae , která má asi 1200 druhů . Jsou schopni vokalizovat s cvrlikání a kliknutí , což je unikátní mezi ještěrky . Geckos jsou pro svou schopnost přilnout na strmé povrchy, jako je sklo neobvyklé . Gekoni jsou populární domácí zvířata , i když se velmi liší ve svých požadavcích péči . Následující kroky ukazují, jak identifikovat druhy gekonů . Pokyny dovolená 1

Vyberte si pouštní druh gekon , pokud jstezačátek gecko brankář . Široký teplotní rozsah pouště pár s vzácnou dostupnosti kořisti dělá tyto druhy mnohem odolnější .
2

Vyberte leopard gecko jako jeden z nejoblíbenějších druhů gecko držet jako domácího mazlíčka . Má krémově až žlutě zbarvené tělo s černými skvrnami a je původem z pouští Středního východu . Jako většina druhů ,leopard gecko zůstává v podzemních norách během dne a vyjde v noci na lov .
3

Identifikujte afrického tuku - tailed Gecko . Tento gecko je další pouštní druh, který je snadno starat a může žít několik dní na tuk , který je ukládá ve svém ocasu .
4

Dodržujte den gecko . Jedná se onejpopulárnější z tropických gekonů a jsou aktivní především během dne , na rozdíl od většiny jiných druhů gekonů . Oni obecně mají jasně červené , zelené nebo modré zbarvení , které se používá pro uznání a maskování .
5

Zkontrolujte létající Gecko . Tento rod není ve skutečnosti létat , ale je tovelmi schopný kluzák . Membrány kolem jeho končetin , krku , trupu a ocasu jsou používány k výrobě výtahu a jeho ocas pomáhá kontrolovat pád .

Copyright © www.421948.com