Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pískomilové >> 

Jak si udržet pískomil bavit

pískomil může býtnáročnější zvíře vlastnit , než si uvědomujete . Jakýkoliv typ malého hlodavce potřebuje techniky jemnou péči , aby jejich křehké tělo zdravé a bezpečné . Pokud se rozhodnete mít pískomila jako domácího mazlíčka , musíte mít veterináře , který vám pomůže pečovat o pískomil , aby vám poradit a být k dispozici v případě, že je nějaký problém nebo zranění . Chcete-li zabránit zranění a aby se vaše pískomil bavit , musíte se naučit nejbezpečnější způsob, jak hrát se svým miláčkem . Věci, které budete potřebovat
role toaletního papíru
papírové ručníky rolích
lepenky
Non - chemicky ošetřené dřevo
hlodavce kolo
Zobrazit další instrukce
1

Získat dva pískomily , spíše než jeden . Pískomilové jsou sociální tvorové a jsou nejšťastnější v párech . Nejbezpečnější kombinace jsou dva muži a dvě ženy . Nemíchejte pohlaví , nebo skončíte s těhotnou pískomil .
2

Přidat papírovou trubku WC na vaší pískomil v kleci . Pískomil může bavit se spuštěním přes trubici , žvýkání na něj a používat to jako součást svého podestýlky . Je možné , aby vaše pískomil bavit celé hodiny .
3

Hrát s vaší pískomil používat toaletní papír a papírové ručníky trubky vně klece . Nastavit bezpečný prostor na hraní barikády , aby váš pískomil nemůže ztratit . Přidá se několik trubic různých délek do prostoru . Jakmile je váš pískomil zvykne na trubky v oblasti , přidat trochu více a přepněte se na objednávku pro větší stimul .
4

Nechte si pískomilové kousat . Karton bez lepidla nebo pásky zboží a non- chemicky ošetřeného dřeva uspokojí vaše pískomil přirozenou touhu žvýkat a bavit zároveň .
5

Představte svého pískomila na kola . Hlodavec cvičení kola bude bavit vaše pískomil a nabízí skvělý výkon . Chcete-li , aby vaše pískomil v bezpečí , nikdy nepoužívejte kolečko s příčkami . To může zranit nohy nebo ocas vašeho pískomil je . Místo toho si kola vyroben z pevného plastu nebo kovu .

Copyright © www.421948.com