Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> křečci >> 

Jak se staví Hamster Domů

Křečci jsou zábavné domácí zvířata s velmi malými požadavky na bydlení . Můžete si koupit ready-made křečka klec na zverimexu , nebo si můžete vytvořit svůj vlastní pomocí plastové vany a drátěné pletivo . Křečci rád žvýkat , takžedům musí být vyrobeny z odolného materiálu,křeček nemůže jíst . Mělo by být snadno přístupná , takže můžete měnit ložní prádlo a doplnit potravu a vodu . Věci, které budete potřebovat
10 galonů plastové vany
drátěného pletiva s malými otvory
láhev s vodou
Povlečení
Zobrazit další instrukce dovolená 1

výplně plastový koš s asi 2 palce křečka ložní prádlo . Bin by měla být alespoň 10 galonů a dostatečně vysoký na láhev s vodou a křeččí kola. Křeček by neměl být schopen dosáhnout na vrchol zásobníku .
2

Uřízněte kousek drátěného pletiva , aby se vešly na horní část zásobníku . Nechte asi 4 centimetrů navíc oky na každé straně . Přeložte síť přes okraje koše a zajistěte každý roh s twist kravatu . Ok by měla být dostatečně hustá , takže ji můžete odstranit , alekřeček nemůže .
3

Vyplňte dům s hračkami . Jídlo jídlo je užitečná , ale není nutné, protožekřeček bude skrývat svou potravu kolem koše . Láhev s vodou by měla být dostatečně vysoká , aby špička se nesmí dotýkat postelí . Většina pet obchody prodávají láhve s držáky , které kloužou po horní části zásobníku . Křeček by měl mít kolečko na cvičení . Hračky mohou být předměty pro domácnost , jako jsou prázdné role toaletního papíru na tunely , tkáně , žekřeček bude roztrhat na ložní prádlo a malé tyčinky ze dvora na žvýkání .

Copyright © www.421948.com