Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> křečci >> 

Jak zjistit, zda můj medvídek křeček je těhotná

Medvídek křečci jsouvelmi populární odrůda syrského křečka . Stejně jako většina křečků , které jsou velmi snadno k chovu , ale to může být obtížné zjistit, zda vaše žena je těhotná , aobdobí těhotenství je tak krátký, že majitelé jsou často překvapeni, když jejich pet najednou porodí . Existuje několik věcí, které dávat pozor , ale pokud je neznáte , budete pravděpodobně zaskočeni . Pokyny dovolená 1

Vědět, kdy vaše žena je v sezóně . Jakmile víte, že je tomnohem jednodušší vědět, jestli byste měli očekávat, že těhotenství . Křečci pobyt v sezóně pro asi 18 hodin , a jdou v sezóně každé čtyři dny. Oni vydávají pižmový zápach , když jdou do tepla , ale existujepár dalších věcí, které hledají . K dispozici jebílý výtok , který se uvolňuje z pochvy na konci jejich říje období . Můžete jej použít jako vodítko , protože se obvykle jít do tepla, tři dny po tomto propuštění . Je to obzvláště snadné zjistit, zdasyrský křeček je v sezóně , protože to je jediná doba, kdy sežena akceptovat přítomnost samce bez boje . Máte-li dát své muže do klece , amnoho agrese vyplývá , můžete si být téměř jistý , že je to v sezóně .
2

Pochov cyklus je u konce , čekat čtyři dny a pokuste se muž znovu . Pokud to není vnímavý k jeho přítomnosti , budete pravděpodobně předpokládat, že je těhotná .
3

těhotná křeček bude také začít jíst více , přibývání na váze , a oni budou často tráví čas shromažďování hnízdění materiálů , nebo skladování potravin pro pozdější použití . Období těhotenství trvá přibližně 16 dní, a budete pravděpodobně vidět všechny tyto příznaky během této doby , pokud hledáte pro ně .
4

Jako poslední znak , těsně předtím, než porodí , dechová frekvence křeček se zvýší asi o 50 procent , a oni mohou být neklidné .

Copyright © www.421948.com