Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> křečci >> 

Co je toDwarf Hamster

? Několik druhů zvířat v zájmovém křečků jsou seskupeny pod značkou " trpasličích křečků . " Patří mezi něCampbell či ruský trpaslík , zimní bílou , čínského křečka a Roborovski ( známý jako " Robos " ) . Jsou stejně jako polovičnívelikost obvyklých druhů křečka ,syrský nebo zlaté . Péče o zakrslé křečky je jiný než u syrských křečků . Velikost

čínští křečci jsounejvětší z trpasličích křečků , rostoucí po čtyřech až pěti palců ( 10 - 13cm ) dlouhé a až do hmotnosti 1,5 unce ( 42 gramů ) . Zimní bílí může růst na čtyři se posunuje ( 10 cm) dlouhý a vážit až 2 unce ( 56,7 g ) . Ruští trpaslíci získat až 4 se posunuje ( 10 cm) dlouhý, ale váží pouze 1 unci ( 23,35 g ) . Robos jsounejmenší na 2 palce ( 5 cm), dlouhé a tři čtvrtiny unce (21 gramů) .
Temperament

čínského křečíka jepouze křečíka , že nebude tolerovat žít s svého druhu a je třeba být jeden na kleci. Všechny ostatní křečíků raději žít s ostatními členy svého druhu , přestože stále ještě musí být pod dohledem , jak bojuje může vypuknout , a to zejména mezi muži . Podle knihy , Školení vašeho křečka , trpasličí křečci někdy náhle navzájem nenávidí , i kdyby byly pokojně cohabitating měsíce .

Úvahy

Trpasličí křečci nemohou žít ve stejných zakázaných klecích pro syrských křečků , protože jsou dostatečně malé, aby proklouznout mezi tyčí a úniku . Oni jsou také příliš malé pro použití křečků syrských hračky pro křečky . Často nejsou dostatečně těžké přesunout kola vyroben pro křečka syrského . Trpasličí křečci potřebují hračky a domovy vyrobené speciálně pro jejich velikost .
Krmení

Podle Dr. Sharon Varderclip v " Name That Hamster , " trpasličí křečci potřebují více bílkovin než větší křečky . Tuto dávku lze podávat prostřednictvím mealworms prodávané v obchodech mazlíčka nebo návnada obchodech . V opačném případě mohou být krmena stejné jídlo jako větší křečka .
Fun Fakta

Trpasličí křečci se stal na trhu k dispozici pet teprve nedávno . Ruské , čínské a zimní bílé stal se dostupný v roce 1970 , zatímco dvě desítky let později byl představenRoborovski . Ty jsou tak malé, že by měly být řešeny pouze v případě nouze , protože jsou náchylné k poškození a úniku .

Copyright © www.421948.com