Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> křečci >> 

Jak zkrotit Křeček

křeček může růst nervózní , nebo strach, jestli to nebyla zpracována jeho majitel po delší dobu , a to zejména v případě , že je mladý . Trpělivost a konstantní pečující zkrotí i ty nejdivočejší z křečků , a brzy budete moci vychutnat klid, dobře vychovaný mazlíčka . Věci, které budete potřebovat
rukavice
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Tame křečka tím, že opustí sám ve své nové kleci několik dní . Váš nový mazlíček křeček bude extrémně nervózní a rozrušený , když zvyknout si na nové prostředí a bude reagovat na jakékoliv školení nebo Jak se krotí úsilí . Můžete začít zkrotit svůj nový křečka , jakmile to začne , kterým se stanoví postupy, v rámci svého prostředí , jako jsou vnoření , zkoumání a jíst a pravidelně pít .
2

Obraťte se na nového mazlíčka podle jeho názvu , kdykoliv budete komunikovat s ním . Křečci ve skutečnosti může reagovat na jejich jména v průběhu času , a to bude jednodušší ho zkrotit , jakmile si zvykne na zvuk vašeho hlasu . Vždy byste měli zavolat svého křečka svým jménem , kdykoli to dát jídlo nebo vodu .
3

používejte silné rukavice k ochraně prstů , když začnete zkrotit svého křečka , který vám pomůže aby se zabránilo skákání nebo pád svého křečka , pokud jste trochu . Jakmile je váš křeček si uvědomí, že jste neodradila jeho kousání chování , začne se usadit a věřit .
4

Vložte nějaký křeček jídlo vedle vaší ruky , a aby váš křeček jíst bez dotyku to . Nechtekřeček zvyknout na přítomnost vaší ruky.
5

Pet váš křeček , když to je jíst . Buďte jemní a mrtvice jeho zády se lehce , až je to pohodlné s nádechem .
6

Dej si křečka jídlo v rukavici , a nechte ji jíst . Nechtekřeček prozkoumat svou ruku na jeho trávení volného času , než se pokusíte přesunout prsty nebo cévní mozkovou příhodu jeho záda . Vyvarujte se náhlých pohybů , a aby se vaše ruce během několika centimetrů do země za všech okolností .
7

Odstraňte rukavice a nechte vašeho domácího mazlíčka krmit přímo z ruky . Před manipulací svého křečka důkladně umyjte ruce , a to zejména pokud jste právě snědli . Vůně jídla na prstech může zmást váš křeček , přimět to, aby kousnout .

Copyright © www.421948.com