Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Hmyz >> 

Péče , Krmení a použití Dermestid Brouci

Dermestid brouci , také známý jako koberec či špajz brouků , již dlouho používá u školských zařízení a taxidermists k čištění kosti . Důvodem pro jejich popularity je jednoduché . Jsou nenáročné na údržbu a jsou dobré na jejich práci . Oni jsou také neškodné pro člověka , ale může dojít k poškození nezamýšlených materiálů, pokud se uniknout . Bydlení

Nejdůležitějším aspektem bydlení na Dermestid brouka je to, že se uniknout - důkaz. Putování dermestid brouky bude jíst žádné živočišné dílů, které můžete najít , včetně držáků a kožky , které jsou již dochovaných . Dům je v pevné zděné kontejneru nebo nádrže dostatečně velký držet zvíře , které chcete , aby čištění . Jakékoliv plexi - skla nebo akvárium bude fungovat . Budou schopni se vyšplhat po kluzkých stěnách o jeden palec pouze , ale dospělí mohou létat tak dát solidní víko s ventilací nebo víkem ok vztahuje přes kontejner . Umístěte rozřezat kusy lepenky na dně jako substrátu . Lehce jednou denně mlhy nádrž . To by mělo být jenvelmi lehké zamlžení , celkově potřebujestanoviště musí být uchovávány v suchu . Uchovávejte brouky v místnosti s teplotou 60 až 80 stupňů Celsia .
Čištění

Vyčistit staré kousky lepenky , jakmile je začnou rozpadat . Pokudstanoviště nebo namočí, voní , pak zcela vyčistit nádrž . Chcete-li to provést , odstraňte brouky a vyhodit všechny odpadky v nádrži . Vypláchněte nádržku s jakýmkoli nádobí mýdlem a vodou a osušte před opětovným nastavením stanoviště .
Krmení

pouze brouci potravin dermestid potřebujete, je části zvířat , které jim dáte za čištění . Chcete-li zabránit stanoviště z začíná být příliš vlhký a páchnoucí , připravte části zvířat jako první . Odstraňte kůži a tolik masa , jak je to možné , včetně vnitřních orgánů , mozku a očí . Mezi vzorky , můžete doplnit stravu brouků " s kočkou nebo psem jídlo nebo malé kousky syrového masa .
Používá

Dermestid brouci lze lehce očistit téměř jakýkoli kostra , aniž by došlo k poškození kostí . To zahrnuje ryby , ptáky a savce . Pokud zvířecí vzor vejde do dermestid brouk nádrže , pak brouci mohou čistit . Kostry pak mohou být použity pro výuku ve třídě nebo muzejní kousky .

Copyright © www.421948.com