Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet Ještěrky >> 

Jak chytit ještěrku bez pomocí rukou

Vědět, jak chytit ještěrku , aniž byste to je velmi užitečné , ať už chcete jen udržet ještěrka na chvíli , nebo je třeba , aby si jeden z vašeho domu . Nedotýká se zajistí, nemusíte dostat trochu , nebo chytit nějaké ještěrka bakterie . Věci, které budete potřebovat
Lizard .
Bucket , popelnice , nebo jiný kontejner, který je příliš velký pro ještěrky , jak uniknout .
Stick nebo další dlouhý předmět .
Vhodné plaz obydlí , pokud váš kontejner není.
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Najděte ještěrka . To bude mnohem jednodušší chytit ještěrku , je-li uvězněni uvnitř .
2

Přesun na ještěrka s kontejnerem a holí . Nepoužívejte postupovat příliš rychle , jak budete vyděsit ještěrku . K němu přistupovat tak tiše, jak je to možné .
3

Umístěte nádobu před ještěrky . Pokudještěrka dostane strach , i nadále umístěte nádobu před ním .
4

jemně dotýkat zadní ještěrky , a to buď na zádech nebo ocas . Neberte ještěrka příliš tvrdé , se snažíte jen nasměrovat na ještěrku do kontejneru . Pokračovat se snaží , dokud jste úspěšně zachytit ještěrka v kontejneru .
5

Přesuňte ještěrku do vhodné nádoby . Pokud nemáte vhodnou nádobu , použijte krabici na boty nebo podobné krabici . Pokud nemáte jeden z těchto kontejnerů , ujistěte se, ženádoba jste zachytil ještěrka s je dost vysoká , aby jej od útěku .
6

Dejte malou nádobu s vodou , co jste vedení ještěrka v ( to umožníještěrka zachovat chladnou hlavu ) . Feed The Lizard cvrčky , pokud si budete přát . Uvolněte ještěrku do volné přírody po udržet ho na chvíli , aby zajistila jeho přežití .

Copyright © www.421948.com