Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet králíků >> 

Jak pomoci slepého králíka

Vlastnit zakázané domácího mazlíčka může býtnáročný úkol , ale je to nekonečně vděčná . Slepé králíci , například , představují velmi zvláštní soubor potřeb, které musí být splněny , aby se daří . Pokud vlastníte slepého králíka , zajistit , že má bezpečné prostředí , správné stimulace , vzájemné ovlivňování člověka a zvířete společnost pomůže to zůstat šťastný a zdravý . Králíkárna nebo klec prostředí

slepého králíka bude poskytovat bezpečné , známé útočiště , ve kterém mohou žít a odpočívat . Aby bylo možno manévrovat kolem jeho králíkárna nebo klece ,slepý králík bude muset pamatovat rozložení obytného prostoru je . Chcete-li pomoci svého králíka s tím , udržet králíkárna nebo rozložení Cage jako konzistentní , jak je to možné . Umístění na jídlo , voda a toalety by měly zůstatstejné a poskytují snadný přístup pro vaše slepé králíka . Zkontrolujte, zda jekrálíkárna nebo klec nemá žádné ostré hrany nebo vyčnívající předměty, o kterýchkrálík , který bude spoléhat na pocit kolem jeho klece s nosem a tlapky , může ublížit sám .
Stimulace < br >

slepý králík bude potřebovat pomoc přijímá podněty , protože on bude schopen ji najít sám . Easy -to - najít , bezstarostný-až k - použití hračky je to, co budete potřebovat , aby se zapojily králíka stimulaci aktivity . Hračky, které valí , visí nebo dělají zvuky, bude snadné pro váš slepý králík najít a hrát. Hračky, které prostě ležel na podlaze , nebo nedělají zvuk bude obtížnější , a možná frustrující , proslepý králík najít . Žvýkací hračky - např. větvičky nebo králík žvýkat bloků - jsou důležité stimulanty pro slepé králíka , jak se zapojit své smyslové schopnosti . Nejenom, že žvýkací hračky pomáhají zapojit váš králík , ale pomůže mu soubor se zuby .
Interakce

slepý králík bude silně záviset na zajištění z , abyste se cítili bezpečně a pohodlně . Ne každý králík bude chtít být drženy či objímat . U každé slepé králík , i když , slovní narážky jsou důležité . V průběhu doby , váš králík bude zvyknout si na váš hlas a vaše přítomnost , a přijde najít útěchu v tom . Nechtekrálík vím, že se blíží jeho králíkárna nebo klec jemně mu říkal , že tam jste . Potom , abykrálík být tam, kde činnost probíhá u vás doma - ale ne tam, kde jsou hlasité a děsivé zvuky . Králík - slepý nebo ne - bude chtít prohlédnout , tak ať vás to bezpečně ve vaší péči a dohled
Doprovod

Pokud váš slepý králík Nemá . ' t již společníka , zvažte dostat jeden pro něj . Další klidný , jemný králík může býtvelkou útěchou do slepé zajíček . S společník jeho vlastního druhu budevelkou útěchou pro něj , adruhý králík může pomoci váš slepý králík zůstat duševně stimulován . Společník rabíni by měl být opačného pohlaví , by měly být spayed nebo kastrovaný , by měl být jemný a klidný dispozice a případně by měly být starší věkem . Poté, co si přinesete domů novou společník vašeho králíka , pečlivě sledovat interakce vašich králíků " se navzájem , aby byl zajištěn dobrý zápas .

Copyright © www.421948.com