Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet králíků >> 

Jak pečovat o Trpasličí Hotot Králík

Přes černé kruhy kolem očí a malé rozměry , takže trpasličí hotots objevují výjimečně roztomilý , se chovají téměř stejné jako jakékoli jiné králík . Toto plemeno má mít pověst dobře vztahující se k lidem , ale potřebuje stejné množství celkového prostoru, času a lékařskou péči jako ostatní plemena . Trpasličí Hotot králíci můžete výborné rodinné mazlíčky , aledítě by nemělo mít výhradní odpovědnost za jejich péči . Pokud plánujete získat králíky jakéhokoliv plemene , pamatujte, že králíci vyžadují hodně stejný závazek jako psi z hlediska času a peněz . Věci, které budete potřebovat
dva metry dlouhé nebo větší králičí klece
nádobu na výkaly
Newspapers
Hay
Rabbit pelety
čerstvých surovin
misce s vodou nebo láhev klipart Jídlo mísa
Wood žvýká nebo ovocných stromů větviček
kartáč na krátkosrstých králíků a koček
nabídkou nehty
kabelové chráničky
Zobrazit více instrukce
1

Příprava spací prostor pro králíky . Králík klec je vhodná jak je malý psí boudy . Každý králík by měl mít svůj vlastní prostor na spaní . Hay je pohodlné postele . Chcete-li začít s , omezit králíky do jednoho , králík izolované místnosti s jednoduchou údržbou , dokud dům školení je kompletní .
2

Připravte nádobu na výkaly čekají, základní stelivo pro kočky zásobníky , které jsou v pořádku pro králíky této malé , s novinami . Poskytnout alespoň jeden záchodek pro každého králíka aby se zabránilo nehodám . Naplňte misku s vodou a získat zásobu králičích granulí .
3

FeedHotot trpaslíci s neomezeným sena , o 1/4-cup králičích granulí každý denně a čerstvého ovoce a zelenina .
4

poskytovat non - toxické dřeva žvýká nebo ovocný strom větvičky . Králíci potřebují hlodat , protože jejich zuby rostou nepřetržitě .
5

Domluvte si schůzku veterinární krátce po získání králíky . Při jmenování , se veškeré potřebné očkování , uspořádat další schůzku pro sterilizace nebo kastrace a požádat veterináře , aby vám ukázat, jak zkrátit drápky králíků " a kontrolovat jejich zuby . Problémy Zubní jsou poměrně běžné v zakrslých králíků .
6

Kartáč králíky jednou týdně a čalounění nehty podle potřeby . Kartáč častěji , když se zbavují , často na jaře a na podzim . Pokud trpasličí hotots spolknout příliš mnoho volné kůže , mohou se vyvinout nebezpečné blokády .
7

Omyjte jídlo a misky na vodu a změnit noviny v nádobu na výkaly denně . Vyčistěte prostor na spaní a jednou týdně vyměnit ložní prádlo .

Copyright © www.421948.com