Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet králíků >> 

DIY : Rabbit Run plány

Králíci zřejmě si čas strávený mimo prohlížení na trávě . To jezdravý a zábavný dárek pro ně . Ale je umožněno pohybovat příliš volně dát do nebezpečí od psů , koček a dravými ptáky . Nejlepší způsob, jak udržet je v bezpečí a stále umožňují jim přístup k čerstvým vzduchem je jim postavit Rabbit Run . Věci, které budete potřebovat
2 malých karabin
5 části 20 - palcový hluboký 6 stop dlouhou potažené umělou Drátěný Sims 3 -noha kovový zahradní sázky s otvory , 4
42 plastový zip vazby minimální
2 - noha o 3 1/2-foot částí drátěného pletiva , 2
2 - bušit kladivem
pilka na kov
Malé plachtou nebo dekou plastové ubrus
Zobrazit další instrukce < br > Stavební stranáchHutch
1

Cut s pilkou prostřednictvím podpůrných tyčí v jedné části 6 - nožní Drátěný vyrábět dva oddíly 3 -noha . Střih v blízkosti kolmých vodičů ke snížení zaseknutí . Trim jiný kus odebrat rozšiřující tyče s pilkou na železo . Nyní byste měli mít dvě odpovídající kousky regály .
2

Umístěte jeden dlouhý kus a jeden krátký kus svého regály začátku do konce , ležící naplocho na zemi s 1 -palcový rtu vyrovnané a směrem nahoru . Připojte dva kusy v nejméně čtyřech místech , sahající od zdola nahoru pomocí plastové zip vazby . Neutahujte vazeb celou cestu v tomto bodě . Srovnejte další dlouhý kus drátu regálů na konci krátkého kusu a spojit to s nejméně čtyřmi plastovými zip vazby , mírně uvolněná opět je na odchodu. Tento postup opakujte u konečného dlouhého úseku z regálů .
3

Flip sekcí konce, takže jsou zhruba ležící na vrcholu každého jiný . Volně připevněte dva nespojené konce k sobě v horní a dolní části s plastovými zip vazby .
4

Stojan na celou věc až na okraj selip sedí na zemi . Roztáhněte sekcí , takže vytváří krabici s 90 ° úhlu na každém rohu . Umístěte úseků, na kterých chcete běh králík zůstat .
5

Umístěte kovový zahradní podíly v každém ze čtyř rohů krabice a řídit je do země s dvou -bušit kladivem . Připojte stěny na kůlech s plastovými zip vazby .
Montáž na střechu
6

Položte dva zbývající části police , side- by-side , takže rty se směrem nahoru na opačných okrajích . Připojte tyto dva kusy regály s minimálně šesti plastových zip vazeb . Nepoužívejte více než utáhněte vazby , jak chcetespolečná být flexibilní . Tato část bude tvořit vaše špičatou střechu .
7

Zvedněte dvoudílné střechu a otočit , takže rty jsou směrem dovnitř . Přesuňte část střechy nad do sekcí , které tvoří stěny běhu králíka . Posuňte střechu dolů přes vrcholky zahrady sázky a připojit ke dvěma dlouhými stranami s plastovými zip vazby .
8

Vyjmout kuře drát , aby se vešly na otevřené konce střechy s nůžkami , takže dost přebytek zabalit kolem okrajů střechy a zip kravatu dohromady . Zabalte kuřecí drát pevně kolem každého střešního okraje a zajistěte dost pevně , žekrálík nemůže uniknout . Na straně non - dveří , si také můžete připojit kuře drát k drátu regály .
9

Utáhněte všechny plastové zip vazby , kromě na jednom krátkém konci , kde se pouze umístěny dvě . To bude vaše dveře . Řez přes dvě plastové zip vazby , které byly použity držet strukturu dohromady . Pomocí dvou malých karabin k zajištění této sekce .
10

Umístěte plachtu nebo plastový ubrus nad jižním nebo západním konci Rabbit Run poskytovat stín . Zajistěte ji svazování konců do regálů .

Copyright © www.421948.com