Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet králíků >> 

Může Cat Litter být použit ve spodní části Králík Cage

? Pro kočky by neměla být použita pro králíky . Hrudkující stelivo pro kočky je toxický při požití . To je nejlepší používat stelivo speciálně pro králíky , ale dávejte pozor na přísady a materiály použité pro výrobu podestýlky . Dezodorovaný borovice a cedrové hobliny jako podestýlka jsou také smrtící . Clay stelivo pro kočky
pro kočky může být nebezpečné pro vaše králíka

Vyhněte shlukování nebo prašných kitty vrhy , které mohou způsobit vážné zdravotní problémy, pokud jedli . Podle Rabbit Society dům , hrudkující vrhy ucpat trávicí systém králíka a poškodit dýchací ústrojí . Pitvy ukázaly, že králičí vnitřnosti skutečnosti byly sníženy , protože jílové částice procházejí .


Příznaků toxicity

hrudkující steliva je vyroben z hlíny bentonitu . Známky toho, že váš králík může trpět bentonitu toxicity v důsledku požití patří letargie , slabost a chudokrevnost .
Hobliny
hobliny se nedoporučuje králík vrhu

Vyhněte se odpadky vyrobený z cedru , borovice nebo jiných dřevěných hoblin . Třísky obsahují fenol a jiné těkavé organické sloučeniny , které výrobci tvrdí, vytváří příjemnou vůni maskovat zápach , ale chemické látky mohou ve skutečnosti zabít svého králíčka . Mohou způsobit dýchací problémy, jako je zápal plic při vdechování . Kromě toho ,Rabbit Society dům zjistil, žeznačný počet králíků , které používají hobliny jako podestýlka zemře na poškození jater .
Safe Vrh pro Králíci
Denní tisk lze použít jako podestýlka

Vrh bezpečné pro králíky by měla být vyrobena z přírodních produktů s žádnými parfémy nebo chemikálií . Dům Rabbit Society doporučuje odpadky vyrobený z vojtěšky a ovsa . Noviny mohou být také použity jako podestýlka . Jedinou nevýhodou je, že nejsou tak savé .
Experiment

Možná budete muset experimentovat s různými značkami , než najde ten, vás a vaše králíka jakonejlepší .

Copyright © www.421948.com