Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> pet Rats >> 

Charakteristika dřevo Rat

Dřevěné krysy jsou také známé jako balení potkanů ​​nebo obchodních potkanů ​​. Jejich jména se odkazují na jejich obvyklého sbírka různých materiálů, které se používají k vytvoření hnízda . Existuje asi 22 různých druhů dřeva, krysy ve Střední a Severní Americe . Dřevěné krysy jsou velmi přitahovány k zemědělské farmy a zahrady a může se státvážným škůdcem pro zemědělce . Fyzický popis

Vyznačuje se velkými kulatými uši a červenohnědou srst s bílým břichem , dřevěné krysy toulají se ve velikosti 8-20 palce na délku . Jejich ocas je mírně chlupaté , který se snadno odlišuje od městských potkanů ​​a je asi 3-9 palců na délku . Vypadají hodně odlišný od městských krys , které mají menší uši , tmavý kožich a holou ocas .
Habitat

dřevo krysa se ​​nachází v Severní Americe a Střední Amerika a je schopen přežít v různých nehostinných prostředích , jako je džungle, vysoké nadmořské výšce hor a pouští . Dávají přednost hnízdo v oblastech s přístupem k mrtvým rostlinných zbytků , které se používá pro konstrukci svých hnízd . V pouštích dělají hnízda kolem kaktusů a lesy nebo džungle se postavit je do nebo okolo stromů . Jejich hnízda jsou obvykle vyrobeny nad zemí a jsou snadno viditelné .
Dieta

jako metař , jejich stravovací návyky závisí na tom, co oni mohou najít kolem jejich hnízda . Dřevěné krysy tráví velkou část svého dne shánět zbytky jídla kolem jejich hnízda a skladování je konzumovat později . Oni nejsou vybíraví , co jedí , a bude se živí ostnaté kaktusy , kůra , plody , semena , zelené vegetace a všechny ořechy mohou najít . Jejich různorodá strava dělá je vhodný pro mnoho z nehostinné prostředí , které obývají .
Reprodukce

Podobně jako u jiných druhů krys ,dřevo potkan je velmi dobře adept na plození a je schopen dodávat až pět vrhů mladých ročně . Dřevěné krysy mají obvykle tři až čtyři děti v každém vrhu . V dětské dřevěné krysy otevřít své oči dvanáct dní po narození. Mnoho dřevěné krysy jsou pohlavně dospívají po 60 dnech a jsou polygamní , páření s různými partnery po páření .

Copyright © www.421948.com