Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet plazi >> 

Jak žít s želvy

želvy mohou milující a obohacující domácí zvířata , pokud mají rodinu , který je připraven vyhovět jejich potřebám a životnímu stylu . Tito plazi milují toulky a pást , a mají také talent pro útěku skříní . Když žije s želva , musímajitel zajistit stanoviště pro domácího mazlíčka , neustále dávat pozor na to , a zacházejte s ním opatrně . Věci, které budete potřebovat
Cage klipart drcený papír
UVB osvětlení
Skály a protokoly
adekvátní oplocení
Zobrazit další instrukce
1

Vytvořit stanoviště pro želvy uvnitř vašeho domova . Při výběru klece , ujistěte se, že má tolik podlahové plochy , jak je to možné . Více prostoru , tím lépe . Také , používat protokoly a skály , aby lezení překážky pro domácího mazlíčka , aby ji udrželi aktivní . Poskytují úkryt zvířete a vyrovnejte dno klece strouhaným papíru, na kterém je možné skrýt a spánku . Vždy se ujistěte, že má dost jídla a vody . Mějte na paměti, že želvy mají silnou vůli k útěku , takže se ujistěte, že stanoviště má vysoké zdi . Také se vyhněte použití skleněné akvárium jako želva bude vidět zbytek místnosti a chtějí se dostat ven .
2

Zkontrolujte, zda je želva dostane dostatek světla , aby vámzvíře teplo jeho těla a funkci správně . Zajistěte UVB světlo na straně stanoviště zvířete a zároveň zanechává místo pro želvy vychladnout .
3

Nechte vaše želva toulat venku ve dvoře . To uspokojí potřebu zvířete , aby prozkoumala , a také poskytovat cvičení . Podívejte se na oplocení , aby se ujistil,zvíře nemůže kopat do něj a utéct . Připojte břidlice nebo drát se stávající plotu jako dodatečnou ochranu proti útěku . Ujistěte se, že nejsou žádné bazény a rybníky více než 1/2-inch žlebu , kde byzvíře utopit . Udržujte ostatní domácí zvířata , zejména psy a velké ptáky , daleko od želvy , protože by mohly být v pokušení ji lovit .
4

vždy vědět, kde se vaše želva je . Pokud je roaming na dvoře , dávat pozor na to , aby se ujistil , že to není úniku nebo nohama . Nikdy sekat trávník , když ježelva roamingu .
5

při manipulaci s želvu buďte opatrní . Zvíře by mohl být zraněn nebo zabit při pádu .

Copyright © www.421948.com