Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Snakes >> 

Jak zvýšit hadi

Bez ohledu na to, zda zvýšit hady za účelem zisku , nebo je mít pro zvíře ,proces je stále stejný . Zvyšování hada k prodeji může být ziskový , ale v závislosti na stavu a druhu hada , budete potřebovat povolení dělat obojí . Pokudhad je jedovatý , může to být i nezákonné . Věci, které budete potřebovat
Vhodné klec na velikosti hada
Cage teploměru
prostředek na čištění
dezinfikujte jako chlorového bělidla pro čištění
Hadry na čištění klipart papír nebo jiný materiál pro podlahové obložení
úkryt pro hada
potraviny , která je chovat specifické
spreji pro udržení vlhkosti
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Udržujte klec na optimální teplotu mezi 80 a 88 stupňů . Hadi jsou plazi a udržovat tělesnou teplotustejně jako jejich okolí . Všechny hadi potřeby se liší mezi dvěma teplotami . Tropické hadi se daří v teplejším konci.
2

Dům hada v dostatečně velké plochy pro plemeno . Průměrná plocha potřebná ke zvýšení hada je 1/2 čtvereční metr podlahové plochy pro každou nohou hada . Pokudhad je větší než 6 metrů dlouhá , je třeba zvýšit záběry na 3/4 čtvereční metr plochy na úpatí hada . Zvyšte prostor o 25 procent za každý další hada .
3

Přidat misku s vodou a úkryt v kleci . Obilovin truhlík, lepenkové krabice s dírou v rohu nebo rozdrobené noviny funguje dobře . Ujistěte se, žeplocha umožňuje těsnější střih by nádivkou s novinami , v případě, že had je malý . Vyčistěte klec každý týden na týden a půl se saponátem a bělidla pro domácnost , jako je Cloroxu .
4

Nakrmte hada maso . Všichni hadi jsou masožraví , ale jejich strava se bude lišit v závislosti na plemeni . Před zakoupením hada , zjistit jejich přirozenou kořist .
5

Plemeno hady v jejich přirozených podmínkách prostředí . Možná budete muset duplikovat den /noc sekvence , teploty nebo okolní krajinu.
6

Odstraňte vejce nebo živé dítě hady , v závislosti na plemeni . Inkubujte vejce na 75 až 84 stupňů na 55 až 60 dny , udržuje vlhké prostředí . Uchovávejte živé dítě hady ve vlhkém nádoby a přesunout . Pokud je jich tam hodně ve vrhu , oddělte je do menších skupin po 10 až 12 . Krmit hned poté, co shodili jejich první kůži , což může být ihned .
7

Spočítejte si náklady na zvyšování děti . Oni jíst alespoň dvakrát týdně . Přidat na dodatečné náklady , jako náklady na údržbu rodiče . Najděte průměrnou tržní cenu a prodat na chovatele , velkoobchodníky a maloobchodníky na spodním konci , nebo jednotlivci na vyšší prodejní cenu .

Copyright © www.421948.com