Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> Pet Veverky >> 

Jak si udržet Veverky z hlodat přes elektrické kabely

Veverky mohou vypadat roztomile , ale mohou způsobit řadu problémů , včetně škod na stromy , trávníky , zahrady , vozidel a domů . Když veverky vstoupí do domu , obvykle to zadáním přes místech, jakopodkroví a prostor přes stěny a podlahy . Mohou také způsobit rozsáhlou škodu nahlodává přes elektrické kabely , které mohou představovat nebezpečí úrazu elektrickým proudem do vašeho domova . I když to může být frustrující , existuje několik věcí, které můžete udělat, aby tomu zabránili . Věci, které budete potřebovat
Metal bliká klipart Copper vlnu
Mesh
kovové kroužky
Plastové potrubí
pila nebo PVC potrubí řezačka
Zobrazit další instrukce
< br > 1

Odřízněte větve , které jsou v blízkosti vašeho domu - lezení na stromy, je jedním z nejčastějších způsobů, jak veverky se dostat do domovů . Ty by měly zkrátit větve tak, aby byly blíže než 6 metrů od vašeho domova střešních linek .
2

Zkontrolujte domov pro mezery v oblastech, jako je například mezi zdmi nebo dřevěné vlečky . Pokrývají všechny problémové oblasti s kovovou blikající , mědi vlny nebo pletivo . To se odradit od nahlodává jejich cestu do svého domova .
3

Wrap stromy s kovovými límce , aby se zabránilo veverky dostat dost blízko, aby překousnout elektrické kabely . Kovové kroužky by měly měřit 2 stop na šířku , a musí být nejméně 8 centimetrů nad zem .
4

Cut plastových trubek podélně s PVC trubky frézou nebo lebku. Řez je 18-24palec dlouhé , otevřete je a umístěte je kolem elektrických kabelů , aby se zabránilo veverky z kousání přes ně .

Copyright © www.421948.com