Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Plazi , Hlodavci Hlodavci >> činčily >> 

Jak Podej trénovat Činčila

Užívání vlastnit ruční vyškolený činčila je za všechny, když se dal do vydělávat důvěru svého nového mazlíčka . Činčily jsou od přírody velmi strašné , nervózní zvířata . Ve volné přírodě jsou kořistí pro mnoho zvířat , tak to je v jejich instinkty nechtějí být chytil a držel . Činčila záměrně shodí jeho srst uniknout dravcům , a na první , možná zjistíte, boj na ruce , taky . Díky důslednosti a trpělivosti , můžete zjistit, že vaše ruka vyškolený činčila jeúžasný mazlíček . Pokyny dovolená 1

Tiše sedět vedle svého činčila v kleci , dokud váš mazlíček cítí pohodlně stačí chodit na vás zevnitř klece .
2

Otevřete dvířka klece a pomalu položte ruku na podlahu klece , dlaní nahoru , a aby vaše činčila , aby se seznámili s vámi ve svém prostoru . Nechte váš mazlíček chodit kolem ruky a čichat pokožku .
3

Chyť kořeni ocasu vašeho činčila a kožešiny pevně . Zvíře může bojovat s vámi . Pokud váš grip není dostatečně pevný , bude vám odešel s hrstkou vlasů a vaše činčila mohla dostat pryč .
4

Slip druhou ruku pod jeho nohy a tělo . Činčily se velmi bojí , když jejich nohy viset , takže se ujistěte , že jsou zajištěny v ruce .
5

Stiskněte vaše činčila blízko u těla , takže se cítí v bezpečí . Držte svého domácího mazlíčka jako je tento několikrátdenně . Vaše činčila přestane bojovat , když věří , že se to nebude bolet . Postupem času budete mít možnost , aby se uvolnily své sevření a volně manipulovat , pet a krmit činčilu s lehkostí .

Copyright © www.421948.com