Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Kola Vozíky pro kočky s ochrnutí

Kočky , kteří vytrvali traumatické nehody , které je zanechávají ochrnutý stále může žít šťastný a vzrušující život . I když nemusí běžet na všech čtyřech nohách , lze kola dát jim nový způsob navigace prostřednictvím svých světů - a na překvapivě vysokých rychlostech . Zakázková kola vozík může dát kočku s ochrnutímnovou chuť do života a nezávislosti, které se touží . Ochrnutí neznamená konec

Některé koťata a kočky se přepnout do režimu spánku , pokudveterinární lékař nebo majitel zjistí, žekočka už nikdy nebude chodit . Předpokládá se, že to znamená, že to jekonec pro kočku , ale to nemusí býtpravda. S pomocí vozíku kola vyroben speciálně pro jednotlivé kočky , bude se moci jít kamkoliv chce jít s použitím lehkých a snadno manévrování kola , které slouží jako zadní nohy .
Návrh

Přestožepřemet pro kočky se může zdát , jako by to prostě bude dávat kočka navíc " zavazadlo " nosit , jsou tyto vozíky jsou navrženy tak, aby je extrémně lehký . Každý vozík kola je navržen s pečlivým myšlení , což Kitty volně a snadno pohybovat po celém svém životním prostředí . Kočky dokonce můžete dostat nějakou působivou rychlost děje , pokud si přejí , aby běhat venku a užívat si přírody scenérie .
Wheel Cart Rozvrh

kolo vozík mohou být nošeny kočkou obejít většinu času , ale Mister Kitty bude potřebovat odpočinout od svých kol stanovit a odpočinku . Většina koček tráví až 18 hodin denně unášená vypnout do kitty la -la zemi a netřeba říkat , spánek jevelmi důležitou součástí života kočky . Vzhledem k tomu, jak se k bedničky s lehkostí není možné s nebo bez koše kola , nosí plenky často je nutné pro kočky, které používají kola vozíky . Když oni jsou z jejich kola , budou uhánět se po podlaze pomocí své přední nohy .
Paralyzovaný , ale stálekočka

Ačkoliochrnutý kočka má nějaké postižení v cestě , pořád je to kočka , a to by neměl být podceňován , kolik je schopen . Ochrnutý kočka může být stále schopen chytit myší a s největší pravděpodobností i nadále bude si hrát s oblíbenými hračkami . Zvědavost ryb , ptáků a rostlin zůstanou přítomny v mnoha koček . Ochrnutý kočky na kola vozíků mají také schopnost inspirovat lidské přátele .

Copyright © www.421948.com