Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak posílit imunitu Vaší kočky

imunitní systém kočky pomáhá bojovat s bakteriemi, viry, mikroby a toxiny . Je-li tento oslabený imunitní systém ,kočičí může být ohrožen . Naštěstí existuje několik způsobů, jak udržet vaši kočku zdravou posílením její imunitní systém . Stejně jako u lidí , může to být provedeno prostřednictvím zdravé výživy , cvičení , pravidelné návštěvy veterináře a vitamínů . Věci, které budete potřebovat klipart kočky s probiotiky
vody
Toys
veterinář
Pampeliška
Echinacea
Zobrazit další instrukce
1

Zajistěte vaše kočka s dostatkem pitné vody a potravin . Uspokojování základních potřeb kočičí mu pomůže být zdravější celkově a zároveň zvýší jeho imunitu . Mnoho koček preferují tekoucí vodu , tak zvažte nákup vody pítko , který udržujekapaliny v oběhu . Také, podívejte se na potraviny, které obsahují probiotika , které jsou prospěšné bakterie pro imunitní systém vaší kočky .
2

Poraďte se s veterinářem o tom, jak zlepšit imunitu Vaší kočky . Možná chcete , aby vaše kočka vakcíny , která bude chránit vaše kočka z nemoci . Vakcíny proti panleukopenii ( kočičí psince ) , kočičí herpes virus typ I ( rhinotracheitis ) , kočičí Calici virus vztekliny a jsou jen některé dispozici .
3

Zkontrolujte, zda vaše kočka dostane dostatek pohybu . Kočky jsou známé pro spaní hodně , což může způsobit , aby přibraly na váze . Pokud je vaše kočka ráda salonku trochu moc , lákat ji vykonávat tím, že hraje s ní . Vytáhněte řetězec kolem domu pro ni honit , nebo hodit oblíbený míč po schodech k ní spustit po . Udržet vaše kočka pohybuje a na zdravou váhu pomůže zvýšit svou imunitu .
4

Dejte vaše kočka přírodní byliny , vitamíny a minerály, s cílem zlepšit její imunitu . Taraxacum officinale nebo pampeliška , je zdrojem vitaminu A , C a D - to vše může posílit imunitu vašeho Feline je . Echinacea je také prospěšné pro zdraví kočky , protože jeho protiplísňové , antibakteriální a antivirové vlastnosti . Poraďte se s veterinářem navrhnout zdravé vitamín pluku pro vaši kočku .
5

Vyhněte zdůraznil mimo vaši kočku . Stejně jako u lidí , stres může oslabit imunitní systém Feline je . Mějte ji rádi a uvolněný tím , že má dostatek potravy a vody , stejně jako hračky a náklonnost . Kočky také jako rutina , takže nastavitspecifické krmení naplánovat vaše kočka může počítat .

Copyright © www.421948.com