Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak Tasemnice u koček Šíření

Cat majitelé někdy zjistili, že jejich mazlíčci byli nakaženi vnitřním parazitem , jeden společný parazit jetasemnice . Tasemnice jsou snadno šířit z kočky do druhého , a také pro člověka . Pochopení toho, jak se tasemnice šíří se v prevenci a kontrole znečištění . Příčiny

Podle PetMD , tasemnice jsou obvykle šíří požitím zvířete larev . Jíst infikované zvíře nebo žvýkání položku kontaminované vajíčky může také způsobit tasemnice šířit . Blechy mohou také nést tasemnice vejce , které může být požito kočkou , když se kousne na blechy .
Kočky at Risk

Venkovní kočky jsou v nejvyšším riziku smluvních tasemnic , protože oni jsou více pravděpodobné, že jíst hlodavce a jiné drobné živočichy, kteří jsou nakažení.příznaky

kočka, která uzavřela smlouvu tasemnice může zvracet , jak zhubnout nebo máte krvavou stolici , podle americké společnosti pro prevenci krutosti na zvířatech . Kočka s těžkou případě se mohou objevit těhotná , protože to bude mít zaoblené břicho z červů vyplnění trávicí trakt .
Léčba

Podle PetMD , veterináře bude považovat tasemnice s injekcí nebo perorální léčbu . Některé over-the -counter léky obsahují pouze projímadla , které nejsou ve skutečnosti zabít červy . Veterinární péče jenejlepší způsob léčby pro tasemnic .

Copyright © www.421948.com