Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Dobré Potraviny Cat pro kočky s selhání ledvin

Selhání ledvin jechronické onemocnění, obvykle pozorovat v průběhu pozdějších let kočičí život v dospělosti . I když je jednou z nejčastějších příčin úmrtí starších koček , nemusí být . Symptomy a škody způsobené chronickým selháním ledvin, lze výrazně snížit změnou ve stravě . Low - Fosfor dietní

Pokuste se najít potraviny s nízkým obsahem fosforu . Možná se budete muset promluvit s veterinářem , protože ona může mít nějaký k dispozici ke koupi na klinice . Mnoho se speciálním složením s nízkým obsahem bílkovin potraviny jsou také nízké fosforu stejně . Nicméně , změna obligátní masožravec jídelníček z proteinu sacharidů vede k ochabování svalů a slabost . To je spekuloval , že některélow- obsah fosforu v low- protein diet jepřímým důsledkem toho není uzavřené s výplní a low-grade masa vedlejších produktů , z nichž většina hlavních značek kočky jsou vyrobené s .

množství bílkovin Obsah

Tam je hodně debata přes zda nebo ne bílkoviny by měly být zcela odstraněny z kočičí stravě , nebo v případě, že typ proteinu je dána se změní z nízké kvalita , stejně jako živočišné vedlejší produkty , na kvalitních masa , které lidé konzumují pravidelně , jako je kuřecí maso a králíka . Vysoce kvalitní protein produkuje málo odpadu a efektivněji stráven tělem stárnoucí kočky , a proto klade menší důraz na jeho selhávajících ledvinách .
Potraviny v konzervách

kočky se selháním ledvin je třeba pít více vody , než bývaly , a jeden způsob, jak přimět je, aby konzumovat více tekutin je tím, že jim jídlo, které má vysoký obsah vlhkosti . Konzervy obsahují více vlhkosti než suché potraviny a pomůže vaše kočka se ve více vody než obvykle.
Doporučené potraviny

Existuje několik značek kočky na trhu , které jsou vyrobeny speciálně pro kočky se selháním ledvin . Tyto nízkým obsahem bílkovin kočka jídla jsou k dispozici ve většině veterináře kanceláří a zahrnují :

Eukanuba Veterinary Diet Multi- Stage ledvin Formula

Hi - Tor Canned Neo - Diet Feline konzervovaná strava by Waggin Tails < br >

Hill Prescription Diet Feline k /d a Hill Prescription Diet Feline k /d Chicken ( konzervy )

iAM je veterinární vzorce ledvin multi- Stage ledvin kočičí konzervy Formula

Purina NF < br >

Walthams Low Protein
Další doporučení

Pokud máte starší kočku a obávají se rozvíjí nebo zpracování již přítomné onemocnění ledvin , kočičí CRF informační centrum doporučuje používat Hillovo Prescription Diet Feline g /d pro nutriční péči o starší kočky . Je k dispozici v obou konzervovaných a suchých formách a lze je zakoupit v kanceláři veterinárního lékaře .

Podle výrobce Hill předpis Feline g /d je formulována tak, aby se obě nízké množství sodíku a fosforu zabránit a spravovat i onemocnění srdce a onemocnění ledvin ve vyšších koček .
domácí kočky

Cat Health Guide organizace doporučuje mluvit s veterinářem o tom, vaše kočka jídlo doma . Podle svých odborníků , mělastrava skládat z vysoce kvalitní podzemní syrového masa , jako je králík nebo kuře , a musí být doprovázena potravinových doplňků pomoci splnit své stravovací potřeby .

Copyright © www.421948.com