Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak léčit kočku, která je alergická na Psyllia

Psyllium husk prášek jesložka často přidává do domácí kočky stravy a nachází se ve vlákně prášků , jako je Metamucil . Psyllium husk jealternativou dávat vaše kočka zeleninu . Nejen, že tato složka přidat rozpustnou a nerozpustnou vlákninu na vaší kočky stravy , ale také pomáhá snižovat hairballs . Mnozí veterináři předepisují psyllium k léčbě koček se zácpou , nebo není dost vlákniny v jejich stravě . Nicméně, pokud vaše kočka je alergická na psyllium , můžete nahradit ji s několika různými látkami . Věci, které budete potřebovat
1 šálek dušená zelenina
Blender
rýžové otruby
2 polévkové lžíce . konzervy dýně
řepa
Mrkev škrabka
Mrkev
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Dejte 1 šálek dušené zeleniny - například squash , cuketa , brokolice nebo pšeničné trávy - do mixéru a pyré je . Smíchejte 2 lžičky . na pyré zeleniny do vaší kočky pravidelné jídlo každý den .
2

nasypte špetku rýžových otrub nad vaší kočky mokrého krmiva a smíchejte ji dovnitř postupně zvyšovat množství rýžových otrub každý týden , nebo dokud vás začnou vidět snížil hairballs nebo pravidelné vyprazdňování . Příliš mnoho z rýžových otrub způsobí průjem .
3

Krmivo kočku až 2 lžíce . konzervy dýně na den . Stejně jako u rýžových otrub , začněte s malým množstvím a pokračujte směrem nahoru , až uvidíte znatelný rozdíl ve výrobním hairball nebo střevní pravidelnost vaší kočky .
4

pyré vařené řepy v mixéru a přidejte je do své kočky jídlo . Tento poměr by měl být o 10 procent pyré řepa až 90 procent kočky .
5

oloupeme a parní mrkev a pyré je v mixéru . Přidejte 1 díl pyré mrkev na 10 dílů kočky každý den .

Copyright © www.421948.com