Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak se zbavit špatný případ blech na kočku

vykázání blechy z kočky zahrnuje více než zbavit zvíře blechy . Musíte léčit vaše kočka , svůj dům a váš dvorek . A když se tak stane , je nutné spustit program prevence blecha . Existuje mnoho účinná prevence bleší dostupné produkty , které mohou být použity , aby se zabránilo vážné napadení na kočku a ve vaší domácnosti . Podle FDA veterinář Newsletter , " jeden den , jedna blecha může kousnout vaše kočka nebo pes více než 400 krát . " Věci, které budete potřebovat
Jemné zubů hřeben
White hadříkem nebo ubrouskem
Zobrazit další instrukce
The Cat
1

Zjistěte, zda vaše kočka má mít blechy . Někdy je obtížné najít blechy , jak vaše kočka je může jíst . Česat kočku s jemným hřebenem a otřete obsah vlevo na hřeben na bílém ubrousku nebo hadříkem . Bleší trus bude ponecháno na bílé látky z nestrávené kočka krev . Navlhčete to s kapkou vody a uvidíte krev . Kočky s bleší alergie je pravděpodobné, že vykazují rudé , křupavý rány od škrábání a kousání .
2

Vyberte a použijte ošetření proti blechám , který je vyroben speciálně pro kočky . Existuje mnoho na výběr v obchodech mazlíčka , supermarketů a diskontních prodejen . Najdete zde " spot-on " výrobky pro zadní straně krku , bleší sprejů a prášků , jen abychom jmenovali alespoň některé . Musíte postupujte podle podrobných pokynů produktů , aby se zabránilo možným problémům pro vaši kočku . Je důležité zkontrolovat, zdavýrobek je bezpečný pro léčbu koťata a kojící matky kočky . Pokud si nejste jisti , obraťte se na svého veterinárního úřadu pro radu .
3

zabránit opětovnému napadení poté, co blechy byly zcela odstraněny z vaší kočky a domácnosti . Toho lze dosáhnout tím, že žalobu problémy bleší dostat mimo kontrolu s použitím bleší obojek nebo pomocí " spot-on " léků nebo prášku na pravidelném základě .
Dům a Yard < br >
4

vakuová všechny plochy v domácnosti k odstranění blech a jejich vajíček . Musíte vysávat koberce , podlahy a nábytek --- i pod polštáře --- odstranit všechny bleší vajíčka . Věnujte zvláštní pozornost oblastem nejvíce znevýhodněných vaší kočky . Po umytí postel mýt žádné deky a hračky a kolem kočičí postele . Je důležité zbavit se vysavač sáčku okamžitě , aby se zabránilo opětovnému napadení .
5

Spray vaše koberce a nábytek s adulticide . Adulticides zabít dospělé blechy , a koberec stříkací adulticide aerosoly jsounejrychlejší a často nejúčinnější léčby . Není míchání . Adulticides jsou k dispozici v obchodech mazlíčka zásobování a mnoho hardwarových a diskontních prodejen . Mnoho značek bude mít složku zabít vejce zanechané dospělé blechy .
6

Použijte yard sprej ovládat blechy ve vašem dvoře . Wildlife přinese blechy na vašem dvoře , že vaše kočka přinese do domu . K dispozici jsou insekticidy k dispozici ve vašem místním železářství , které se vážou k vaší zahradní hadice pro aplikace . Je důležité aplikovat na celé vaší zahradě alespoň jednou . Udržet si zdarma blech a jejich vajíček dvůr zabrání napadení od začátku znovu .

Copyright © www.421948.com