Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Doporučujeme Škrkavka Léky pro kočky

Škrkavky se běžně vyskytují u koček a koťat . Ve skutečnosti , podle Dr. Holly Nash lékařů Foster a Smith , škrkavky jsounejčastější střevní parazit, které mají vliv na psy a kočky . Kočky mohou smlouvu škrkavky pomocí řady metod , včetně stravování infikované výkaly a příjem je od matky , zatímco oni jsou ještě v děloze . Škrkavky žijí v tenkém střevě a způsobit průjem , zvracení a další symptomy . Naštěstí , škrkavky jsou často snadno odstranit pomocí některých léků . Milbemycinoximu

milbemycinoximu jepopulární prevence dirofilariózy léky , ale léčí střevní parazity , včetně škrkavek , stejně , uvádí Dr. Dawn Ruben webových stránek Pet Place . Milbemycinoximu také léčí jiné střevní parazity , jako jsou například měchovci a některých měchovcům . Měli byste používat tento lék pouze na kočky , které jsou alespoň šest týdnů věku a vážit ne méně než 1 1/2 kg. Zatímco obecně bezpečné , milbemycinoximu může vyvolat nežádoucí účinky u některých zvířat . Milbemycinoximu jelék na předpis , který je k dispozici pouze prostřednictvím veterináře.
Selamektin

Nash uvádí, že selamektin je další účinná léčba škrkavek u koček . Spolu s kočičí škrkavky , tento lék také eliminuje blechy , klíšťata , měchovci , ušní roztoči a sarkoptového mange . Selamektin pracuje tím, že útočí na nervový systém červů a dalších parazitů , což v konečném důsledku vede k jejich smrti . Tento topicky aplikován lék vstřebává do těla a cirkuluje přes krevní řečiště . K dispozici výhradně prostřednictvím veterinářů , selamektin je určen pouze pro použití u koček minimálně osmi týdnů věku .
Pyrantel pamoát

Podle Ruben , pyrantel pamoátové je jedním z nejběžněji používaných léků k odstranění škrkavky u koček . Pomocí pyrantel pamoát samostatně nebo v kombinaci s jiným lék s názvem praziquantel . Použijte pyrantel Pamoátová u koček starších než čtyři týdny věku a že váží alespoň 1 1/2 kg. Tento lék má vliv na nervový systém parazitů a obvykle způsobuje paralýzu a smrt mezi nimi . Pyrantel pamoát je obecně bezpečné; . Však vedlejší účinky , jako je zvracení , je možné
Imidakloprid a Moxidektin

Podle Nash , imidacloprid a moxidectin jsou kombinovány populární produkt, který zachází s kočičí škrkavky . Tyto léky léčit vnější parazity , jako jsou blechy a klíšťata , spolu s vnitřním parazitům , včetně měchovci a měchovcům . Tento lokálně aplikované produkt se šíří po celém olejů v kůži --- nevstupuje kočky krevního oběhu . Kočky , které používají tento výrobek by měl vážit nejméně 2 kg. a měly by je devět týdnů věku nebo starší .

Copyright © www.421948.com