Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak Kočky si opary ?

Opary jsou bolestivé a nepříjemné , dokonce i pro kočky . Jsou způsobeny virem kočičí herpes a může ovlivnit nějakou kočku při každém bodě v jeho životě . Feline herpes jeopakující se onemocnění, které kdysi smluvně nemá žádný lék . Opary jsou nepříjemné a chronické , ale ne smrtelné . Infekce

kočka musí přijít do kontaktu s virem herpes a nakazit se dostat opary avirus není ve vzduchu . Kontakt může dojít třením nebo olizování další kočku při herpes ohnisko nebo se dotknete povrchu , který je pokrytý virem , jako používá potravinových obalů , Toalety a hraček . Kočky nelze smlouvu nebo dát virus na člověka .
Symptomy

Po počáteční infekci herpes ,kočka bude zdát , že má rýmu a nakonec získat malé puchýře kolem úst , který vybuchl a zase do šedé vředy . Výtok z nosu , kýchání a zácpa jsou všechny běžné Prvními příznaky . Sám to jen poukázat na herpes , a nejsou důkazem . Zánět spojivek způsobuje jasnou krytinu nad vaší kočky oko , aby si zataženo a sdělovače znamení herpes .
Opakování

Není tam žádný lék na opary a opakování je nevyhnutelné . Příznaky bude stejný jako počáteční ohnisko , ale často méně závažné . Imunitní systém kočky nyní bojuje s infekcí , takže každá následná epidemie podobné , ale méně závažné než originál . Špatná hygiena , stres , blechy ,špatná strava nebo jiného onemocnění, to vše může vyvolat epidemii .
Léčba

Opary a jiné příznaky herpes jsou zvládnutelné při útoku . Nejběžnější léčba jeantivirotikum, oční kapky , které pomáhá zmírnit oblačno, slzení . Udržet vaše kočka teplé a čisté , a nahrazení silně páchnoucích potraviny jako sardinky , může pomoci s chřipkovými příznaky a nechutenství . Nikdy nepoužívejte lidské herpes ošetření , které nepříznivě ovlivňují kočku .
Prevence

Cat herpes je opravdu těžké , aby se zabránilo , a to zejména ve venkovních koček . Udržujte nádoby s jídlem a hračky čisté a dezinfikované snížit množství viru . Dejte si pozor na okolí kočky , které již mohou mít nemoci . Pokud to víte,že kočka má opar , neumožňují vaše kočka u ní během vypuknutí a dávejte si pozor na hračky nebo potravinových obalů , které by mohly sdílet . Neočkovaných a nemocné kočky jsou náchylnější k infekci , takže zdravé kočky jsou méně pravděpodobné, že se opary .

Copyright © www.421948.com