Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Příznaky ledvin Nádor na kočky

Podle Go Pets Ameriky , lymfosarkom a adenokarcinom jsou dva nejčastější typy nádorů ledvin u koček . Metastatické nádory , jsou sklon se šířit , jsou běžné v ledvinách koček vzhledem k velkému přívodu k dispozici krve. Dozvědět se více o příznacích nádorů ledvin u koček vám pomůže pečovat o vašeho domácího mazlíčka . Hubnutí

kočka s nádorem ledvin může být v bolesti , a to proto, že jeho chuť k jídlu může být narušena . Kočka může odmítnout jíst , i když nabídl léčit , a její apatie vůči potravin může způsobit znatelný úbytek na váze .
Letargie

Nádory ledvin u koček mají tendenci snižovat kočičí energie a schopnost hrát a cvičení , jak to kdysi dělal . Vzhledem k bolesti ze samotného nádoru , stejně jako prostředky nezbytné pro zůstat funkční , sekočka nebude moci být tak účinné , jak to bylo . To může způsobit, že kočka se stát depresi a nezaujatý ve světě kolem něj .
Krev v moči

krve v moči jeznámkou ledvin trauma , a to může znamenat, ženádor ledvin pokročila na těžkou úroveň . Je-li krev všiml v moči , by měla býtkočka vzít k veterináři ihned .
Nadměrné pití

Bez ohledu na to , jak moc se kočka nápoje , se zdá být schopni uhasit svou žízeň . Kočky s nádory ledvin často začít polknutí se velkým množstvím vody . To může vést k kočičí pití z neobvyklých místech, jako je WC a umyvadlem . To je spojeno s nadměrným močením .

Copyright © www.421948.com