Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Cat Urinary syndrom Léčba

Cat močových syndrom je vhodně známý jako kočičí dolních močových cest nemoci , a na jednom místě byl známý jako kočičí urologický syndrom . V podstatě , tato podmínka jezánět močového měchýře , a to může způsobit velké potíže pro vaši kočku . Vědět více o léčbě kočičí moči syndromu může pomoci přijmout opatření . Význam

Feline onemocnění dolních močových cest , také známý jako FLUTD , nenínemoc sama o sobě . Místo toho , to se odkazuje na příznaky , které jsou způsobeny zánětem , podráždění nebo zablokování kočičí dolních močových cest . Dolních močových cest zahrnuje močové trubice a močového měchýře .
Způsobuje

Před léčba může začít na kočičí moči syndrom ,příčinou symptomů musí být označeny . Blokován močová trubice vycházející z hnisu nebo krystalů může býtviník , jak by mohla vysoká kyselost v moči . Bakterie zánět močového měchýře a močové trubice jsou jak běžné záněty močové trubice . Stres astrava se skládá převážně ze suché potravy může také způsobit FLUTD .

Typy

Existuje několik typů léčby pro FLUTD . Zvýšená spotřeba tekutin může zbavit tohoto problému , a léků na předpis může postarat zánětu . Pokud je problém způsoben blokované močové trubice , však může být nutné provádět chirurgické opatření .
Varování

Pokud je vaše kočka vykazuje příznaky ucpání v důsledku FLUTD , vezměte si ji k veterináři ihned . Blokády mohou být fatální pro kočky , pokud léčba se stane velmi rychle .
Prevence

Po FLUTD se jednou stalo , že je pravděpodobné, že bude stávka vaše kočka znovu . Poté, co vaše kočka bylo podrobeno ošetření , bude muset mít test moči každých šest měsíců poté , aby se ujistil , žeproblém nevrátí . Čistý vrh pánev ,strava mokrého krmiva a zvýšené spotřeby vody mohou pomoci vaše kočka vyhnout tomuto problému v budoucnu .

Copyright © www.421948.com