Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

O Advantage Flea kapky pro kočky

blechy trápí většinu kočky čas od času . Blechy , aby vaše kočka nešťastná nejen , ale také mohou přenášet tasemnice , vnitřní parazit , který může způsobit podvýživu , stejně jako anémie u mladších nebo oslabených koček . Advantage Bayer , jeaktuální bleší adulticide , který pracuje zabít blechy na celý měsíc , než je nutné podat novou žádost. Výhody

Advantage chodí do práce okamžitě , zastavení blechy od kousání kočka během tří až pěti minut po prvním použití. To je důležité zejména pro kočky s těžkým bleší alergie a chudokrevnosti způsobené těžkým napadení .
Zbytková Akce

všechny dospělé blechy na kočky jsou zabíjeny během 12 hodin původní žádost . Tato akce udržuje dospělé blechy z reprodukci nebo předáním jakékoli infekční larvy tasemnice .
Jak to funguje

Advantage zachovává zbytkovou akci pro až jeden měsíc a je voděodolný, což znamená, že vaše kočka může být upravený a nebude to smýt . To je možné proto, že lokální léky bazény ve vlasové folikuly , což jej redistribuovat pravidelně .
Aktivní složka

Léčivou látkou Advantage je imidacloprid a funguje tak, že ochromuje blecha , znemožnění kousat téměř okamžitě a nakonec ho zabil . Lék zabije oba dospělé blechy a larvy blech .
Nevýhody

Zatímco Advantage nabízí koček a jejich majitelů je efektivní způsob, jak kontrolovat blechy po celý rok , tam jsou některé nedostatky . Výhodou je cena vyšší , než mnoho jiných tradičních bleších produktů na trhu , včetně šamponů , dipy a spreje . A jako u všech léků , je zdemožnost alergické reakce , někdy závažné , se vyvíjet.

Copyright © www.421948.com