Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Homeopatické Pet Antibiotikum pro kočky

Mnoho majitelů koček jsou v současné době obávají nadužívání léků na jejich kočku , protože první postup se obvykle předepisuje veterináři je podávat antibiotika , aby vaše kočka . Tam jsou přírodní homeopatické cesty , které mohou být snažili , stejně . Definování Antibiotika

antibiotikum jechemická látka, která obvykle přichází buď z formy , nebo bakterie, která hubí mikroorganismy a které lze odstranit bakteriální infekce .
Antibiotika a infekce < br > Spojené

Antibiotika se obvykle používají k léčbě infekcí . U koček , to může být buď vnější infekce (např. kdyžkočka pokousal ) nebo vnitřní infekce ( jako v kočičí infekce močových cest . )
Nejčastější Odstranění
< br >

Vzhledem stejné díly Buchu , Echinacea , medvědice lékařská a pipsissewa a míchat je dohromady jekombinace použít pro většinu infekcí . Jedná se o byliny, které lze vyzvednout v místním obchodě se zdravou výživou a mohou být smíchány do kočičí potravy nebo z do tinktury nebo čaje .
Tinktury versus Čaje

Většina časy , můžete použít tinktury (směsi homeopatických bylin s alkoholem ), v krátkodobé léčbě (obvykle dva nebo tři dny ) , ale pokud máte co do činění s chronickou léčbu , je nejlepší použít směs na čaj , což lžíci směsi třikrát nebo čtyřikrátdenně .
Cranberry Odstranění

Pokud je vaše kočka má kočičí infekce močových cest ( obvykle si všiml , když vaše kočka jde do koupelnyhodně a křičí při močení nebo močí v podivném místě ) , můžete dát vaše kočka brusinkový džus . Funguje to stejným způsobem na kočky , že to dělá na lidech .

Copyright © www.421948.com