Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak zastavit Cat lízání

Většina koček si olízl se , předměty nebo i lidi . Nicméně, to může být nepříjemné , kdyžse chování obsedantně . To může dokonce způsobit škodu , když váš mazlíček neustále olizuje rány nebo nedávný chirurgický řez - možná dokonce odstranění stehů . Prevence vašeho domácího mazlíčka z obvyklého olizování není tak jednoduché, jak to zní , a může trvat nějakou práci pro to, aby se stal úspěšným . Existují různé metody a produkty speciálně zastavit vaše kočka z lízání . Věci, které budete potřebovat
Chew stráž
kajenský pepř
Citronová šťáva
Tabasco omáčka
Bandáže
Neck límec
Torso T - shirt
Zobrazit další pokyny
1

Použít aktuální produkt do postižené oblasti . Mnoho aplikací , jako jsou Chew Guard jsou navrženy tak, aby hořkou chuť ke zvířeti a odradí výprask .
2

Zkuste výrobků pro domácnost, jako je například kajenský pepř , citronovou šťávou nebo omáčkou Tabasco pouze na obvazy . Mnohé kočky jsou citlivé na tyto silné chuti , a to by mělo odradit , ale nemusí být bezpečné aplikovat přímo na ránu .
3

Spray nábytek a předměty pro domácnost s sprej, který voní hořké na kočku , aby jim z lízání . Tyto spreje lze nalézt ve většině maloobchodních prodejen v zájmovém a většina z těchto produktů nepoškodí nábytek .
4

Ránu kryjte bandáží nebo gázou , aby váš mazlíček nemá přístup k němu , pokud to je to, co ona je olizuje . Pokud je vaše kočka stále olizuje , zkuste použít trupu T -shirt , které mohou pokrýt ránu na těle . Tyto trička jsou vyrobeny , aby se vešly do malé velikosti kočky a lze je nalézt ve většině maloobchodních prodejnách domácích zvířat.
5

Umístěte krční límec kolem krku kočky , aby váš mazlíček nemůže dostat ránu nebo oblast ona se snaží lízat . Jeden typ krční límec podobá stínidlem adruhý je podobný nákrčníkčlověk by nosit .

Copyright © www.421948.com