Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Astma a alergie Léčba u kočkovitých

ošetření používané pro kočkovité šelmy , které mají podmínky, týkající se alergií a astmatu jsou výhradně závislé na závažnosti daného onemocnění . Příčiny

Feline astma je smluvně v důsledku alergické reakce na kočičí dýchacích cest , v konečném důsledku způsobuje dýchací potíže . Alergie smluvně kočkovitých šelem jsou nejčastěji způsobeny z těkavých látek v životním prostředí , jako bedničky prachu nebo chemických postřiků .
Prognóza

Astma a alergie ve kočkovitých šelem jsou léčitelné podmínky . V závislosti na závažnosti případů , budou veterináři léčbě pro jednorázové epizody nebo opakujících podmínek .
Občasné ošetření

Astma útoky jsou zjistitelné v případě, že kočičí je dušnost , kašel nebo potíže s dýcháním . U koček , které nevykazují tyto příznaky pravidelně , ústní inhalátory mohou být předepsány k použití v případě potřeby .


Rekurentní Léčba

kočkovitých šelem , které vykazují příznaky nakaždý den základem muset podstoupit další namáhavé ošetření . Veterináři se obvykle předepisují protizánětlivé léky nazývané kortikosteroidy jako denní léčbu , dokudkočka je zpět do normálního zdraví .
Preventivní péče

Preventivní léčba je velmi důležité , aby se zabránilo alergie a astma . Kočičí hmotnost by měla být sledována , protože nadváha může mít nepříznivý vliv na dýchací cesty , těkavé látky v životním prostředí by měly být kontrolovány s cílem zajistitkočka není nepříznivě ovlivněna

.

Copyright © www.421948.com