Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Léky na nemocné kočky

Při vytvrzování vaše kočka nemoci nebo úrazu bude s největší pravděpodobností vyžadovat diagnostiku a léčbu veterinárním lékařem , tam je hodně , co můžete udělat doma , aby se vaše kočka pohodlnější , zatímco ona je nemocná a urychlit zotavení doba, během a po léčbě . Poskytování Vaší kočce výživná jídla a nabízí k němu chová , aby zajistily , že pokračuje v jídle jedůležitou součástí domácí péče o nemocnou kočku. Teplo , pohodlí aklidné místo k uzdravení bude také důležité v procesu , jak se vaše kočka zdravá znovu .
Food

Kuřecí nudlová polévka je dobré nejen pro nemocného člověka . Poskytování vaše kočka s kuřecím vývarem , domácí jídla a jinými pochoutkami pomůže povzbudit ji k jídlu , zatímco ona je nemocný . Většina veterinářů doporučuje, aby , pokudnemocný mazlíček je na přísné dietě , jako je pankreatitida nebo cukrovka , mu bylo dovoleno jíst co chce , když onemocněl. Je také důležité sledovat příjem vody Vaší kočky během nemoci . V mnoha typů nemocí běžných koček , dehydratace je jedním z nejvíce pravděpodobných komplikací.
Teplo

Kočky nemůže trvat mnoho typů léků podaných na psy a lidi , které usnadňují bolesti . Nicméně, bylo zjištěno, že použití tepla může zmírnit nepříjemné pocity v kočkovitých šelem . Pokud používáte ohřívací polštářek , ujistěte se, že kryt s alespoň jednou vrstvou ručníkem avytápění pad je na své nejnižší úrovně . Také se ujistěte , že vaše kočka má sílu, schopnost a prostor pro sebe pohybovat mimo topnou podložku , pokud se dostane příliš horko . Ohřívací láhev pokrytá ručníkem je také dobrá volba.
Pohodlí

Stejně jako když jsme nemocní , je důležité, aby kočky majímálo další pohodlí , když jsou nemocní . Dejte své kočce měkkou a pohodlnou postel , kde si může odpočinout , aniž by obtěžoval ostatní domácí zvířata , děti, nebo hlasité zvuky , jako je televize , rádio nebo konverzace. Nicméně, ne izolovat ji natolik, že se stává osamělý , nebo že jste schopni sledovat její stav stále . Vaše kočka nemůže ženicha sama ve způsobu, jakým se běžně dělá. Může být nutné, aby jste si umyla obličej a jiné části těla jemně jednou denně , a budete chtít , aby ji čistit , i když nemáte pravidelně to.
Ochrana < br >

I když vaše kočka je nemocná , že by nemělo být dovoleno mimo žádného důvodu. Děti a jiná domácí zvířata by nemělo být dovoleno , aby ho obtěžovat , zatímco on se zotavoval . Vše, cokočka potřebuje - jídlo , vodu, postel , hračky, dárky a jeho bedničky - by měly být snadno dostupné pro něj doma . V některých případech , v závislosti na závažnosti a délce trvání nemoci kočky , možná budete chtít , aby ho omezit na velké kleci pro jeho ochranu. Pokud tak učiníte , obraťte se na svého veterinárního lékaře první , a zajistit, abybedna obsahuje vše, co vaše kočka může potřebovat.

Copyright © www.421948.com