Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Domácí Diabetické krmivo pro kočky

Pokud je vaše kočka je diabetik , je nutné umístit ho na speciální dietu . Zatímco tam jsou obchodní diabetické kočky potraviny , domácí diabetické kočky často může dělat stejně. Vytvoření domácí diabetické kočky prostředky po několika pravidel, která zajistí zdravý , dlouhý život Vaší kočky . Bude to nějakou dobu trvat, jak pro vás , aby se přizpůsobily novému jídelníčku , ale to může být provedeno s minimálním úsilím .
Mezní Sacharidy Spojené

Limit sacharidů ve vaší kočky stravy , protože jsou jednou z příčin diabetu u koček . Nepřidávejte nic, co obsahuje cornmeal , protože má vysoký obsah sacharidů. Vyhněte se přidávání dalších obilovin, jako je rýže , které také přidat sacharidy.
Zvýšení Proteiny

K dispozici je mnoho červeného masa v domácí diabetické kočky . Rozsekat pečeně , steaky , nebo jakýkoli jiný druh hovězího masa na velikosti vašeho náhledu tak, aby vaše kočka může žvýkat . Cook maso ve vlastní šťávě a použít šťávu jako omáčka . Použití kuře nebo ryby je další dobrý způsob, jak zvýšit bílkoviny v kočičí stravě. Můžete použít syrové potraviny , ale nejprve musíte se ujistěte, že bakterie byl zabit . Vaření masa řeší tento problém.
Včetně Fiber

Zahrnout zelená zelenina , jako je špenát a brokolice , dostat se vlákno do stravy. Zem do zeleninu v potravinách procesor s vodou tak, aby byly stravitelné pro vaši kočku . Přidat trochu soli pro chuť ; kočky získat spoustu soli v obchodních značek potravin. Vláknina v zelenině umožní dobré zažívání .
Používejte čerstvých surovin

kupovat a používat pouze čerstvé suroviny pro domácí diabetické kočky . To dává jídlo dlouhou životnost , pokud zmrazit dávky z ní a poskytuje větší výživnou hodnotu. Také nebudete muset použít okamžitě jídlo.
Krmení

Krmivo pouze jeden půl šálku za kočku dvakrát denně . To je vše, co potřebujete k jídlu . Přidat další vařené hovězí maso , pokud je vaše kočka je vybíravá o jídle . Vyhodit komerční krmivo pro kočky , takže nejste v pokušení vrátit se k němu , pokud vaše kočka nebude mít na domácí jídla okamžitě. Odstranění sacharidů z vaší kočky stravy je cílem použití domácí diabetické kočky . Budete muset snížit zpět na své vlastní příjem sacharidů i proto, že vaše kočka bude snažit jíst jídlo , dokud se zvykne na jeho vlastní.

Copyright © www.421948.com