Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Holistic úlevu od bolesti pro kočičí pankreatitidy

Normálně , když je jídlo požití ,slinivka vylučuje trávicí látky, které nejsou aktivní, dokud oni našli jídlo, které bylo přijato v a začít pomáhat v jeho trávení. V pankreatitidě , trávicí činidla se aktivují před tím, než jsou vylučovány z pankreatu , a tím , začnou strávit slinivku sám . Špatné stravovací návyky jsou také spojeny s pankreatitidou . Neboť toto onemocnění se zdá být založena na dietě nepřirozených potravin pro kočky , to dá rozum , žepřírodní, holistický dieta přinese úlevu.
Co je pankreatitida ?

pankreatitida je buď akutní (náhlé nástup ) nebo chronické ( opět znovu /off) v rozsahu a míře , a jebolestivý zánět slinivky břišní . Některý z následujících příznaků mohou být přítomny: zvracení ; průjem ; nedostatek chuti k jídlu; bolest břicha ; dehydratace ; horečka ; deprese ; slabost ; váha-ztráta .

Poznámka: Chronická pankreatitida , často postihující kočky , je obecně obtížné rozpoznat a příznaky mohou přicházet a odcházet webových stránek Help pankreatitidy

podpůrná léčba ( v . kterém slinivka břišní léčí na jeho vlastní ), je jedinou možnou léčbou . Veterinář bude pravděpodobně začínat léčbu srážkové všechny , ale infuzních roztoků pro 2-5 dnů. To umožňuje slinivka zpomalit a stal se méně reaktivní na jídle a vodě.
Přírodní prostředky , které by mohly tlumení bolesti tím, že řídínemoc

Veterinární péče je vždy nutné v případě pankreatitidy , ale bylinné a homeopatické léky mohou být podávány spolu s konvenční léčbou , nebo jako prostředek ke kontrole podmínek budoucí opakování.
některé homeopatické látky jsou velmi prospěšné pro játra, slinivky břišní a žlučníku . Jedním z nich je Milk Thistle . Jedná se o vysoce výkonný antioxidant ; odstranění toxinů systému na buněčné úrovni , a tím zmírnit příznaky kočky .
lopuch jebylina pro léčbu a prevenci budoucí nových útokům onemocnění . Lopuch má antibiotické a čištění krve vlastnosti .
Bio - chemic tkáňové soli s názvem Nat . Phos pomáhá rozebrat a trávení tuků v systému .
Nat . Sulph pomáhá při detoxikaci jater , což jefaktorem, který přispívá k pankreatitidě .
Co ještě může pomoci?

Holistická Odborníci se shodují, že nejlepší dieta pro kočky ( a psy ) s pankreatitidou je syrové stravy. Víra je to, že zpracované potraviny jsou škodlivé pro většinu zvířat , není-li lidé příliš . Kočičí anatomie je dobrým argumentem pro syrovou , masitá strava . Kočky mají ostré zuby , krátké střeva a jejich trávicí sekrety jsou vysoce koncentrované . To svědčí o přirozené potřebě kočky na dietě surového proteinu
& # x2022 . ; Pomalu přidejte čerstvé , syrové , nezpracované potraviny do jídelníčku kočky , a zároveň snížit trochu obvyklého obchodního potravin v pračce & # x2022 . ; Vary vaší kočky stravy , ale buďte ostražití k alergickým reakcím v pračce & # x2022 . ; Cvičení pravidelně podporuje trávení a snižuje nudu a stres
& # x2022 . ; Růst nějaké " kočičí trávu " , jak udržet ve vaší domácnosti pro vaši kočku , která přirozeně vybírá trávu se vyvolat zvracení a zbavit se hairballs nebo jiných toxinů v pračce & # x2022 . ; Přidání některé zelené výhonky na kočičí stravě je další možnost.

Copyright © www.421948.com