Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Léčba suchého a amp ; Svědění kůže na kočky

Pokud je vaše kočka má suchou , svědění kůže , může to být z externího zdroje : roztoči, blechy , houby nebo kontaktní alergie . Ale její stav kůže může být způsobeno něčím vnitřní i : špatné stravovací návyky , dehydratace, vnitřní parazity a alergie jsou všechny běžné příčiny šupinatá kůže, matná srst a svědění , podrážděnou pokožku
vnějších příčin

blechy . jsou obvykle snadno odhalit . Najetím kočka přes na břicho a zkontrolujte, zda malé, tmavě hnědé blechy --- jsou nejjednodušší na místě na poměrně holé břicho oblasti. Případně spustit bleší hřeben přes vlasy. Jemně ozubený hřeben se chytit blechy a vyzvednout " bleší nečistoty ", které je malé , černé skvrny zaschlé krve zanechal své krvavé potravě . Pokud je vaše kočka je bydlení bleší populace , zastavte se v ordinaci veterinárního lékaře . Předpis bleší přípravky jsou účinnější a mají méně vedlejších účinků než potenciální over-the- counter přípravků . Některé z těchto značek obsahují dewormers a zaškrtnout kontrolní složky , taky --- snadný způsob, jak odstranit různé Pouzívejte a srst vrstvu škůdci.

Roztoči jsoujiný příběh . Většina roztoči jsou příliš malé , aby je viditelné pouhým okem ; váš veterinář bude muset provést škrábání kůže a laboratorních testů . Léčba může zahrnovat lokální masti, poklesy nebo perorální léky .

Pásový opar --- Bez červa , ale houbové infekce --- je velmi časté u koťat a způsobit vypadávání vlasů , svědění kůže a zároveň sporné , červené léze. Potom se smísí s perorální léky . Pásový opar je vysoce nakažlivý a všechny oblasti využívané infikované kočky by měly být důkladně vysát , zametl a dezinfikovat.

Příznaky kontaktní alergie jsou obvykle vidět kolem obličeje a na tlapkách . Často jsou tyto druhy alergií jsou způsobeny reakcí na plastové misky s jídlem . Přepnout na nerezové oceli nebo keramické misce .
Vnitřní příčiny

Vaše kočičí strava by se měla skládat převážně z masa. Pokud krmíte komerční kočičí potravin , přečtěte etiketu . Vyhýbejte se potravinám , které neobsahují pojmenovanou maso jako první složku. Přeskočit všechny potraviny, které obsahují chemické konzervační látky , jako jsou BHT , BHA a ethoxyquin , neboť se jedná o podezřelé karcinogeny a jsou často používány v nekvalitních potravin.

Ujistěte se, že vaše kočka je dostatek vody. Snadný způsob, jak se její příjem tekutin je asi přepnutí do vysoce kvalitní konzervy . Můžete přidat trochu vody na suché jídlo , taky --- jakékoli zvýšení spotřeby vody bude hydratují pokožku a zlepšuje její kabát.
Doplňky Galerie

Přidat kůže a srst doplněk --- někdy nazývané mastných kyselin doplňky --- do denní krmné dávce vaší kočky . Existuje celá řada z čeho vybírat , včetně některých , které obsahují losos , avokádo , len nebo světlicový olej . Podívejte se na doplněk, který obsahuje omega 3 a 6 pro dosažení nejlepších výsledků.

Copyright © www.421948.com