Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Příznaky Intestional červů u koček

Worms jsouvelmi nebezpečné aspektem vlastnit kočku. Mnoho druhů červů může zamořit trávicí trakt kočičí jako škrkavky , měchovci a plochým červům . Tito červi mohou být buď viditelné pouhým okem nebo mikroskopický . Naštěstí je snadné zjistit, zdakočka má napadení parazity .
Nevolnost a zvracení

kočka s napadení parazity , může vykazovat známky nevolnosti a dokonce začne zvracet . Ačkoli někteří červi mohou být příliš malé, je třeba dodržovat při kočičí zvratky , škrkavky jsou dostatečně velké, se teprve uvidí.
Výkaly

Worms může také být viděn v výkaly infikované kočky . Veterinář často vzít vzorek stolice , aby zjistily , zdakočka nemá mít červy. Škrkavky a tasemnice mohou jsou dostatečně velké, je třeba vidět v kočičí výkaly .
Průjem

střevní červi mohou způsobit průjem v zamořené kočky . Červi způsobit stres na kočky trávicího traktu což může způsobit průjem.
Podráždění konečníku

V případě, že kočka je vidět posedle lízání anální oblasti , nebo tažením , že je to konec laně podél země , červy může být problém. Worms , zejména tasemnice , způsobit podráždění na anální místě. Někdy se červi mohou také být viděn v okolí anální oblasti .
Anémie

Anémie může být také pozorovány u kočky , která má napadení parazity . Ztráta narůžovělou barvu kolem dásní , stejně jako letargie a apatie jsou všechny příznaky anémie . To může být anémie vyvolána střevními parazity , které způsobují ztrátu krve.

Copyright © www.421948.com