Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Příznaky a symptomy Cat Diabetes

I když kočičí diabetes je vážná , a diabetické kočky jsou náchylné k mimořádné zdravotní problémy , nemoc je léčitelná . Podobně jako u většiny nemocí , čím dříve se s veterinárním lékařem diagnózy a léčí diabetickou kočku , je pravděpodobné, tím lepší je kočičí na delší , šťastný život . Všichni majitelé koček by měly být informovány o kočičí příznaků cukrovky Identifikace

Diabetická kočka ve velmi rané fázi.
Může ukázat několik příznaků . Nicméně, nakonec se začne pít více vody , jíst více a častěji močí . Množství moči se předává také zvýší . To je tělo způsob, jak se snaží zbavit extra glukózy.
Majitelů koček by měl také dodržovat kočky na hubnutí . Diabetické kočky mohou mít obrovský hlad , ale přesto hubnout . K tomu dochází proto, že tělo nedokáže absorbovat glukózu správně a je vlastně hlad.
Úvahy

Kočky nad 7 let mají vyšší riziko vzniku diabetu , alenemoc může udeřit na jakéhokoliv věku . Kočičí diabetes Nezdá se, že ve prospěch žádné konkrétní plemeno , ale s nadváhou kocouři Zdá se, že mají vyšší riziko vzniku tohoto onemocnění.
Efekty

Bez léčby , kočičí diabetes má zásadní vliv na těle kočky . Diabetické kočky jsou citlivé na bakteriálních, plísňových a virových infekcí a mohou mít potíže bojů je pryč . Kromě toho může dojít k kočičí diabetes poškození nervů , nazvaný neuropatie, poškození orgánů a ketoacidóze, která může vést ke kómatu a smrti .
Ketoacidóza dochází, když toxické kyseliny zvané ketony vybudovat v krevním řečišti . Ketoacidóza dochází, protože kočičí tělo , když není schopen metabolizovat glukózu krmit buňky , začne se poškodí velké množství tuku. Zvracení je jedním z prvních příznaků , žediabetik kočka může být rozvoj tohoto syndromu .
Prevence /Solution

Diagnostika diabetu u koček není vůbec jednoduché , protože hladiny glukózy v krvi kočka je zvýšit , pokud kočka cítí zdůraznil ( a většina koček se cítí zdůraznil během návštěvy veterináře ) . Z tohoto důvodu , veterináři obvykle trvat několik vyšetření krve a moči k potvrzení diagnózy diabetu .
Veterináři obvykle dát diabetické kočky na speciální dietu , možná dokonce na předpis stravy. Některé kočky mohou potřebovat inzulínové injekce kromě změny jídelníčku , a majitelé musí sledovat hladinu glukózy v jejich kočičí opatrně. Můžete sledovat kočičí glukózu doma pomocí pásků nebo speciálních smetí přísady, které mění barvu v závislosti na množství glukózy prošel v moči.
Vedle nebo namísto inzulínu , veterináři může předepsat ústní léky pro diabetiky kočky . < br >
Varování

Nadměrné močení , žízeň a úbytek na váze , jsou také příznaky kočičí selhání ledvin , které je také velmi závažný stav, a vyžaduje jiné zacházení , než kočičí diabetu. Před za předpokladu, že vaše kočka je diabetik a mění svůj jídelníček nebo všeobecnou péči, obraťte se na veterinárního lékaře pro profesionální diagnostiku.
Mnoha chorob jiných než cukrovka způsobitkočka , jak zhubnout . Majitelé kočky by měly přinést žádnou kočku zažívá hubnutí s veterinárním lékařem.

Copyright © www.421948.com