Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

O Pet léky

Domácí zdravotní péče výrazně pokročila , a že tak má pet lék průmysl. Pro téměř každou nemoc váš mazlíček může vyvinout , jemedicína . Můžete si koupit tyto léky na předpis i bez předpisu , přímo z vašeho veterinárního lékaře, nebo z velkého počtu domácích lékáren on-line a off-line.
Typy

Domácí léky jsou k dispozici jak na předpis i volně prodejné léky a lze zakoupit u veterinárního lékaře a od off-line nebo on-line obchodech dodávky pet . Můžete si také zakoupit mnoho standardních očkování z on-line nabídky obchodů pet .
Léky se podávají v injekci , pilulky , ústní tekutiny , lokální nebo čípky forem.

Některé Veterinární lékárny , jako jsou Lékaři Foster a Smith nabízejí slučování služeb. Mohou formulovat správné dávkování pro vašeho domácího mazlíčka v podobě snadněji podané a ochucené , aby se lék přijatelnější pro vašeho domácího mazlíčka.
Léků na předpis

léky na předpis zahrnují většinu antibiotika , bolest léky, jako Rimadyl a Metacamu , plus veškeré omamnými léky proti bolesti , některé wormers , glaukomu kapek , tlak medicína krev a inzulínu pro diabetiky domácí zvířata . Mnoho on-line lékárny prodáváme léky na předpis , ale ve většině případů budete mít předpis od svého veterináře . V závislosti na společnosti , budete buď muset naskenovat papírový recept a poslat ho do společnosti , nebo váš veterinář bude muset zavolat na lékařský předpis.
Non- léky na předpis < br >

Non- léky na předpis obsahují některé anti- průjem léky , wormers , ušní roztoče opravné prostředky , antibiotická oční masti , léčivé šampony , antihistaminika ( formulované pro domácí zvířata ), některé bolesti léky pro psy (například aspirin formulovány pro psy ) , aktuální bleší léky a spreje první pomoc a masti .
Upozornění

jen koupit pet léky z vašeho veterinárního lékaře nebo seriózní nabídky obchodů pet . Aby se zabránilo padělkům , nekupujte léky - včetně bleší léků , jako je Frontline - z on-line obchodů, které nabízejí léky nejsou vyrobeny k prodeji ve Spojených státech .

Chcete-li předejít lékové interakci nebo náhodné předávkování , je-li váš mazlíček je již užívají léky , nezačínej na jakýkoli jiný lék (včetně lokální léky ) před konzultací s veterinářem .
< br > Úvahy

Většina léky určené pro lidi není vhodný pro vašeho domácího mazlíčka. Lidské bolesti léky , například , jsou jedovaté pro kočky . Psi mohou mít aspirin , ale pouze ve vhodných menších dávkách než u lidí.

Kaopectate pro člověka býval v pořádku pro zvířata . Nicméně, to nyní obsahuje vizmut salicylát , což je nebezpečné pro kočky a některých psů . Pet obchody technikou bezpečnější alternativu pro domácí mazlíčky . Pet knih péče vytištěny předtím, než se tyto druhy přísad změny může provádět nepravdivé informace . Vždy zkontrolujte, zda s veterinářem před podáním léku do vašeho domácího mazlíčka.

Copyright © www.421948.com