Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak předat Raise Kitten

Někdy se z různých důvodů , dětské koťata jsou ponechány bez jejich matky se o ně starat . V těchto případech je nás , kteří mají vzít na sebe odpovědnost , že jsou jejich matky , a ruka je zvyšování . Ruční zvýšení kotě může býtnáročné zkušenosti , a často dokonce úmrtnost baby koťat , které jsou opuštěné , je poměrně vysoká. Nicméně, s správné materiály a hodně trpělivosti , je možné předat zvýšit zdravé dítě kotě .
Věci, které budete potřebovat
láhev na krmení pro koťata
kotě Formule
starých ručníků a hadrů
Topení Pad
Vycpané zvíře
vaty
Dawn misky na mýdlo
kapátka
miska
Vodní
suché krmivo pro koťata
Papírová krabička
bedničky
vrhu

Návod
1

Vezměte si kotě k veterináři , aby se ujistil není potřeba lékařský zásah . Ať už byla dítě kotě opuštěné , nebomatka zemřela , je nutné, aby vám kotě k lékaři , aby mohla být přezkoumána na problémy, jako je dehydratace . V případě, že veterinární lékař schválí , vzít kotě domů .
2

Nastavení lůžko pro kotě pomocí karton, starých ručníků a topné podložky . Zabalte topné podložky do ručníku nebo dva a umístit jej na dno kartonové krabici . Bunch up další ručník nebo hadr , a umístěte jej do rohu za postelí . Můžete také chtít , aby zvážila plyšové zvířátko v krabici pro kotě mazlit se , jak jsou zvyklí, že v blízkosti jiných koťat nebo jejich matky. Umístěte vyhřívaná sedadla nízko , jako novorozená koťata nejsou schopni regulovat svou teplotu až do přibližně 8 týdnů věku .
3

nakrmit dítě kotě s použitím lahvičku určenou ke krmení osiřelých koťat a některé kotě vzorec nebo nahrazení mléka . Ty lze nalézt v každém zverimexu a také v obchodech , jako je Wal-Mart . Sterilizovat láhev a pak ji naplňte náhradní mléka. Pokyny na zadní straně plechovky vám řekne, jak moc krmit kotě určitého věku , a ne mísení nebo přidáním vody je potřeba . Pokudkotě odmítá pít z láhve , můžete použít kapátko pomalu kapat mléko do kotěte úst .
4

Stimulovat kotě tak, že močí a kálí . Chcete-li to provést , budete muset mokré žínku nebo měkké ručníky s teplou vodou a pomalu mrtvice je přes genitální a anální oblasti kotě . Po několika tahykotě měl vyprazďnovat . To může trvat několik krmení , aby všimnete jakýchkoli močení. Jste stimulaci kotě nahradit úkonu matky kotěte na lízání tyto oblasti se svým drsným jazykem. Pokud nechcete provést tento úkon po každém jídle , bude kotě nebude moci vylučovat . Tento proces můžete ukončit , jakmile si všimnete, že kotě použití toalety sám.
5

Zobrazit kotě hodně lásky a náklonnosti . Koťata normálně komunikovat několikrátřekl se svou matkou a sourozenci , a budete muset vzít místo nich . Nechte kotě spí na klíně , nebo jemně pohladit ji . Dávejte pozor, abyste po stimulaci kotě i když, a nechal ho spát ve vyhřívaném kartonové krabici tak často, jak potřebuje .
6

Umyjte kotě s vlhkou teplou žínku . Jemně hladí kotě přes jeho záda a krk s žínkou . To vás naučí kotě umění lízání a čištění sám. Jedná se o další práci, která se obvykle provádí pomocí Matka kočka , která nyní musí být provedeno podle vás naučit kotě na základní dovednosti .
7

Dejte kotě koupel v úsvit nádobí mýdlem nebo jiné mírné mýdla v případě potřeby . Někdykotě se zašpiní avana bude nutné. Nepoužívejte více než umýt nicméně, a nepoužívejte agresivní bleší mýdla v této rané fázi života.
8

Začněte zavedení pevných potravin na kotě v 6 týdnech věku. Začněte tím, že namáčí nějaké suché kotě jídlo v náhradním mlékem nebo vzorce , až změkne . Umístěte změklý jídlo do mělké misky , a nabízí jej na kotě. Možná budete muset udělat to několikrát před tím, než kotě dostane na kloub jíst na jeho vlastní. Můžete pak postupně krmit jen suchým krmivem , jakmilekotě je dost starý na to, žvýkat potravu . Můžete také spustit zavádění čisté vody v mělké misce v tomto okamžiku.
9

Začněte vrhu trénovat kotě na 8 týdnů věku. Umístěte kotě do bedničky naplněné vrhu po každém jídle , a pokaždé, když si všimnete, že se snaží eliminovat jeho krabici nebo v domácnosti . Vrh školení by mělo býtpoměrně rychlý proces , protože je topřirozený instinkt pro většinu koček .
10

Vezměte si kotě do veterinární lékař ve věku 8 týdnů , aby bylo možné získat další kontrolu a jeho první výstřely . Postupujte podle dalších pokynů lékaře. V tomto okamžiku vaše kotě by mělo být prosperující na jeho vlastní, a vaše práce jako matka kočka by měla být jen o více než .

Copyright © www.421948.com