Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak zátylek Cat

Jak správně zátylek a hravý kočičí je neocenitelným trochu znalostí. Zátylek kočku tak, že se nemůže pohybovat hlavu k útoku. Ve skutečnosti , oni obvykle zastaví instantly.One věc k zapamatování je, každá kočka je jiná. Jak reagují na bytí scruffed bude záviset na proměnných , jako je věk , váha, krotkost a jejich obeznámenost s vámi. Kočky jsou velmi temperamentní a může být schopen zátylek je v pořádku jeden den, avšak nemůže dostat své ruce na to další. Jen si pamatujte , být trpělivý a snaží se zůstat v klidu . Zde je návod
, jak můžete správně zátylek vlastní kočku .
Je to dobrý nápad, aby zátylek ?
1

Ujistěte se, že scruffing je tou pravou volbou pro danou situaci. Scruffing je bezpečný pro člověka a kočky . Někteří lidé nemají rádi zátylek , protože to není zrovna pohodlné pro banku , a vy musíte mít určité množství síly ve vašich rukou. Kočka bude pravděpodobně pláč , zvláště pokud je to starší a neslouží k léčen tak . Mají navíc pokožku kolem krku , a jste opravdu nedělá žádnou škodu . Rozhodnout, co je pro vás to pravé .
2

Než začnete s vlastní zátylek kočky , se chvíli dívat na situaci . Dospělý kočky by neměly být drženy pozastavena na delší dobu. Pokud je to divoký kočka nebo kočka , která je opravdu nešťastný v okamžiku , nebojte se je držet na délku paží .
3

Pokud máte co do činění s kočkou , která je těžké nebo nevíte , mít po ruce ručník a přečtěte "Použití ručník " části . Pokud je to docela pěkná kočka jsi manipulaci, můžete přeskočit až na " Získání zátylek . " Webových stránek pomocí ručníku
4

Grab ručník. Ručník jevelmi užitečný nástroj, pokud máte divokou kočku nebo ten, kdo je jen opravdu těžké se dostat své ruce na . Chcete,ručník být alespoň tak velký, jako ručník , ale pokud máte větší kočku budete chtít zařadit do velikosti osušky . Získat ručník přes kočky , s výhodou pokrývá hlavu do té míry, že nelze vidět . To obvykle způsobuje, že kočka zastavit a dřepnout . Velmi málo kočky dál v tomto bodě.
5

Položte si ruku narůzné základny hlavy. Pravděpodobně budete chtít použít slabší ruku na to . Vaše ruka by měla být přímo pod ušima a v závislosti na kočky a ruční velikosti , nad ramena . V závislosti na kočky , může to skutečně potřeba zakročit , aby jej z uklouznutí pryč .
6

I když stále drží kočičí hlavy , vklouzla svou druhou ruku pod ručníkem . Nepohybujte příliš rychle , protože to bude jen naštvaná kočička více .
7

Práce si pohybující se ruku pod druhou rukou pomalu nechat je přejít místa.
8

Chyť kočky zátylek co nejblíže k uším , jak je to možné , a převraťte na záda . V tomto bodě , může to býtdobrý nápad použít ten ručník zabalit kočička nahoru. Tak nohy jsou zajištěny pod ručníkem a je to jedna méně věc pro vás bát.
Jak zátylek
9

Pozor na kočky. Když scruffed , většina koček jít úplně v klidu. Pokud nejdou stále , můžete zkusit metodu ručník je ovládat. Budete muset mít nějakou sílu v ruce , v závislosti na velikosti a hmotnosti kočky .
10

Uchopte kůži na zadní části krku kočky . Čím blíže k uším , které dostanete , tím méně se budete moci pohybovat jejich hlavu . To je zvláště důležité , pokud máte kočku, která má rád kousat .
11 < ​​p> Uchopte pohodlné množství kůže a vytáhnout lehce . Kůže by měla vytáhnout s velmi malým odporem . Některé kočky mají větší pleť v této oblasti , než ostatní , takže se ujistěte , aby věnovaly pozornost schopnosti zátylkem každé kočky . Zjistil jsem, dlouhé vlasy , že je poněkud tvrdé na zátylek prostě proto, že to není tak snadné cítit svou kůži.
12

Přiveďte kočka tam, kde ho potřebujete. Dávejte pozor, aby ne aby ho pověšený ve vzduchu velmi dlouho .
13

Uklidněte a pohodlí Vaší kočce po scruffing . Potřebují vědět, že je vše v pořádku . V závislosti na typu osobnosti vaší kočky , může být nutné , aby to buď mezeru nebo pozornost. Věnujte pozornost potřebám vaší kočky , a budete na správné cestě v této situaci .

Copyright © www.421948.com