Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Kočka zdraví >> 

Jak pečovat o kočku s leukémií

Kočičí leukémie jeretrovirus , který se přenáší mezi kočkami . To může způsobit rakovinu, onemocnění krve a nedostatek imunitního systému . Životnost závisí na tom, co onemocněníkočky vyvíjí . Můžete si pomoci, aby vaše zbývající čas spolu pohodlnější pro vaši kočku a bezpečnější pro ostatní kočky kolem něj . Postupujte podle následujících kroků k péči o kočku s leukémií . Spojené Návod
1

Mějte vaše kočka stále uvnitř . Vzhledem k jeho oslabení imunitního systému, venku je nebezpečný pro vaši kočku . To mu také brání šíření viru leukémie koček na jakékoliv sousedství kočky.
2

Mějte vaše kočka vykastrovaný nebo kastrovaný . Pokud jetěhotná kočka infikovánavirus se šíří na koťata.
3

Krmivo jí nutriční dietu . Infikované kočky potřebují podporu imunitního systému , že zdravá strava je dává . Zeptejte se svého veterináře , aby vám doporučil značky.
4

Přiveďte ho k veterináři kliniku nejméně jednou za šest měsíců . Váš veterinární lékař může provést vyšetření zjistit, co celkový zdravotní vaše kočka je a kolik zhoršení došlo . Upozornit kliniku dopředu , že se přináší v kočičí leukémie pozitivní kočku , aby mohly přijmout preventivní opatření , aby se zabránilo další kočky nakažení .
5

Sledujte ji na jakékoliv známky nemoci nebo změny ve zdravotnictví , Pokud si všimnete jakýchkoli rozdílů , zavolejte svého veterináře okamžitě.
6

Získejte všechny kočky v domácnosti testovány. Infikované kočky jsou často není diagnostikována až poté, co už měl šanci nakazit ostatní .
7

Chraňte své neinfikovaných kočky tím, že drží je odděleně od jedné infikované kočičí leukémii . Použijte jiný jídlo jídla a Toalety . Jim brání mít žádný kontakt s sebou.

Copyright © www.421948.com