Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> Hračky pro kočky >> 

Druhy stromů použita na výstavbu Škrábadla

Kočičí stromy jsou kočičí příslušenství vyvinuté pro vnitřní kočky . Tyto stromy poskytují horolezecké aktivity a bidýlka pro kočku , když nemá přístup k aktuálním stromy venku . Některé druhy dřeva se používají pro kočičí stromy . Typ dřeva je spojena s kvalitou , durablility a ceny kočičí strom . Sisal

Sisal je velmi odolný a silný . To se často používá pro koberce a jako krycí materiál na kočičích stromů jako poškrábání povrchu . Sisal materiál je ideální pro scratching , jak to má obilí a texturu, která je ideální pro kočičí skartaci . Sisal je agave závod vlákno extrahuje drcení agáve listy a škrábání pryč dužinu . Jevlákniny , která obsahuje vlákna používaná k vytváření sisalové provazy a materiál .
Překližka

Překližka se obvykle používá pro kočky stromu základně a všech hřadování oblastech . Překližka je ideální, protože může být snadno nakrájíme na čtverce nebo obdélníkové kusy . Navíc kočičí stromy, které používají překližky pro části konstrukce bude méně nákladné jako překližka jelevnější dřevo . Překližka je pokryta materiálem , jako je sisal , poskytnout pohodlné prohlížení místo . Další materiály používané pro krytí může obsahovat koberec , umělé kožešiny nebo fleece .
Driftwood

hlavní pól nebo kmen kočičí strom mohou být vyrobeny z naplavené dříví . Ve skutečnosti driftwod poskytuje plně funkční , ale také jedinečnou kočičí strom . Máte-li zájem poskytovat umělecké dílo pro vaše kočka relaxovat na naplavené dříví pak poskytuje tento aspekt , protože žádné dva kusy jsou úplně stejné . Nejsou žádné chemikálie používané při vytváření naplavené dříví kočičí strom jakooceán již ošetřené dřevo . Driftwood je takédobrý materiál pro kočky na zelené louce a nemusí být pokryty materiálem .
Cedar

Cedar se používá pro velmi vysoké kočičí stromy , které jsou 5 - až -6 nohy na výšku . Kočičí stromy z cedrového dřeva mají tendenci být vyšší , protože dlouhé cedrové větve lze snížit na velikosti . Není vhodné , aby slepit několik větví vytvořit vysoký kočičí strom , protože to nestabilní . Cedar je také známý jako aromatické dřevo a vydává krásné vůni , když je dřevo nezakryté . Kočičí strom z cedrového dřeva mohou být použity jak v interiéru i exteriéru . Cedrové dřevo je vynikající škrábání dřevo , jak je to těžké , ale netřepí nebo zranit packy vaší kočky .

Copyright © www.421948.com