Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> krmení kočky >> 

Domácí zmrzlina pro psy

Milujete zmrzlinu , a tak se váš pes . Ale to všechno , že cukr a tuk není dobrá pro psy a mléčné výrobky mohou narušit žaludky psů . Můžete si koupit speciální zmrzliny podobné výrobky pro psy v obchodech mazlíčka a některé obchody s potravinami , ale je to skoro stejně jednoduché , aby se tyto zmrazené zachází jako doma . Tím, že domácí zmrzlinu pro psy , můžete ovládat ingredience a cítit se dobře o tom dát vašemu psovi pamlsek mu bude líbit , že je to dobré i pro něj . Krémová báze

Zmrzlina začíná s krémem nebo pudinkem typu základnu, která zůstává krémová , i když zmrazené . Duplicitní to pomocí jogurt . Dobré bakterie v jogurtu je zdravé pro trávicí systém vašeho psa , a nízkým obsahem tuku nebo nízkotučné jogurty nebude přidávat další tuk váš pes nemusí
.

Můžete také použít měkké tofu pro stejný efekt . Tofu je nízký obsah tuku a vysoký obsah bílkovin . Mash tofu dobře, dokud je tokrémová konzistence .
Ovoce a Zelenina

Přidat chuť a výživu , a zvýšit krémovou konzistenci hotového výrobku , přidáním ovoce . Vmíchejte kaše banán , jablečnou nebo zralých hrušek . Pokud váš pes preferuje zeleninu , můžete použít vařené dýně , sladké brambory nebo mrkev .

Další příchutě

Většina psů rádi arašídové máslo . Vmíchejte lžíci arašídového másla do jogurtu nebo tofu a ovocné nebo zeleninové směsi posílit chuť a přidat více bílkovin na léčbu . Dalo by se také chuť na zmrzlinu s melasou . Nepřidávejte čokoládu , protože to může být toxické pro psy .
Mrazící

můžete zmrazit pejsek zmrzlinu léčit v pravidelných výrobce zmrzliny , nebo lžíce směs do malých papírových košíčků , nebo na kostky ledu, zásobníků . Chcete-li sloužit , vyskočí jednu kostku nebo oloupat papír pryč šálek a nechte váš pes si vlastní zmrzlinu .

Copyright © www.421948.com