Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> kočky >> V souvislosti s Cats >> 

Jak Lure Cat Do Humane Trap Cage

lidsky odchyt toulavých a zdivočelých koček jeprvním krokem k non -smrtící regulace populace opatření . Podle divoká kočka koalice v San Diego, Kalifornie, tento způsob řízení divokých koček je mnohem účinnější , než vyhlazení . ( Viz odkazy 1 ) ​​Vzhledem k tomu, že začali program trap- kastrát - uvolnění v roce 1992 ,organizace oznámila snížení o 50 procent v počtu koček zabaveno a utraceno . Nejen, že je tato metoda stabilizovat místní obyvatelstvo , snižuje nepříjemné chování spojené s chovem . ( Viz odkazy 2 ) Je také poskytuje způsob, jak pro divoká a toulavých koček žít lepší život . Věci, které budete potřebovat
Humane lapače
konzervy pro kočky , stačí na pár dní krmit
konzervy z makrel
svítilna s baterií ( volitelně )
Staré ručníky
Noviny
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Nastavit pasti ven , unset , týden před plánovaným past na kočku , abykočka zvykne na pohled a vůně pasti . Zakryjte past s ručníkem . Umístěte jídlo kolem pasti , takžekočka spojuje pasti s jídlem .
2

pomocí sponky , aby pasti otevřené dveře před třemi dny jste vlastně v plánu past na kočku . Umístěte tenkou vrstvu novin na drát spodní části klece .
3

Umístěte konzervy v pasti v přední části klece , pohybující se v oblasti potravin směrem k zadní části klece , postupně , v průběhu příštích dvou dnů.
4

Ještě předtím, než máte v plánu pasti ji nakrmit kocoura den . Hlad kočka bude větší zájem o jídlo .
5

nastavte past až za soumraku . To je, když toulavých koček bývají nejaktivnější . Namočte malý kousek novin , přibližně sekci 3x3 -palcový , v makrely šťávy . Smellierjídlo ,atraktivnější , že bude na kočky. Dejte malé množství makrel na namočeným segmentu novin položte namočenou část novin s jídlem pro něj vyplývají z pasti . Stiskněte makrely nahoru přes dno klece , squishing přes drát . Ujistěte sejídlo těžko se takpasti bude mít větší šanci zachytit kočku . Potom nastavte past podle návodu výrobce a přikryje ji ručníkem .
6

Podívejte se do pasti každých 15 minut . Nechcete opustitkočka v pasti a zranitelný . Často můžete slyšet pasti instalovat.
7

Ujistěte se, že zvíře je zachytilzatoulané nebo divoká kočka , ne něčí mazlíček nebo jiná forma divoké zvěře . Pokud to neníkočka , zamiřte dveře od vás a otevřete jej uvolnit zvíře . Obnovit pasti a zkuste to znovu .
8

Umístěte pasti kočku v oblasti, která je chráněna a klidné , dokud si můžete vzít do kanceláře veterinárního lékaře .


Copyright © www.421948.com